Anasayfa > Aksiyon - Macera > 6 Underground Sansürsüz Full İndir

6 Underground Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: 6 Underground

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.7

Filmin Yönetmeni: Michael Bay

Filmin Oyuncuları: Adria Arjona, Corey Hawkins, Dave Franco, Manuel Garcia-Rulfo, Ryan Reynolds

Filmin Süresi: 127 Dakika

6 Underground Fragman İzle

6 Underground Özet ve Detaylar

6 Underground filminde; Altı kişilik hayalet insanlardan oluşan bir ekip, bir numara ekibin lideri ve oluşturucusudur. Elektronik ile uğraşmaktadır. 6 numara iyi bir şofördür. 2 numara eski bir FBI ajanıdır. 3 numara eski bir tetikçidir. 4 numara iyi bir doktordur. 5 numara eski bir hırsız aynı zamanda akrobattır. Bu ekibin özelliği ise resmen hiçbiri yaşamamaktadır. Hepsi resmi olarak ölmüş ve cenaze töreni dahi düzenlenmiştir. İlk işleri Floransa’da bir mafya avukatından savunduğu savaş suçluların bilgilerini almaktır. Avukattan bilgileri alırlar aynı zamanda gözünü de alırlar ve bu gözle avukatın özel hesaplarına ulaşarak banka hesaplarını da boşaltırlar. Floransa’daki kovlamaca da 6 numara geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybeder.

6 Underground filminde; Ekibe yeni birini alırlar ona 7 numara ismini verirler. 7 numara keskin bir nişancıdır. Hayalet takımının yeni hedefi doğudaki bir ülkede diktatörlük yapan ve halkına kimyasal silah kullanan diktatörü devirip, yerine demokrasiyi savunan kardeşini geçirmektir. Diktatörü güçsüz düşürmek için, ilk önce katliamlarda emrini uygulayan generalleri saf dışı bırakmak gerekmektedir. Bu generalleri yurt dışında fırsatını bulup öldürürler. Şimdi diktatörün kardeşini kurtarmaya gelmiştir sıra. Ancak bu o kadar kolay değildir. Çünkü Hong Kong’da yüksek bir otelin çatı katında tutulmakta ve etrafında bir sürü silahlı adam vardır.

6 Underground filminde; Binaya girip o kata çıkmak imkansız gibi görünmektedir. Karşı binadaki vinçleri kullanarak otele havadan girmeyi planlarlar. 7 numara vinçin üstünden, otele kapıdan ve vinçle tepeden girenlere koruma sağlamaktır. Zorlu bir mücadelenin ardından diktatörün kardeşi kurtarılmıştır. Bu kurtarma işinde 5 numara az kalsın yok olacaktı. Onun oarada kalmasını 7 numaranın keskin nişancılığı sayesinde kurtulur. Şimdi sırada diktatörü devirip, kardeşini yerine geçirmektir. Bakalım hayalet ekip hedefine ulaşacak mı? bu sorunun ve aklımıza takılan diğer soruların cevabını bulmak için, sitemizden 6 Underground filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

6 Underground Filminden Kareler

6 Underground Sansürsüz 4K İndir

6 Underground Sansürsüz 4K İndir

6 Underground Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.52 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.