Anasayfa > Dram > 7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz Full İndir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: 7.Koğuştaki Mucize

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 8.3

Filmin Yönetmeni: Mehmet Ada Öztekin

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon

Filmin Süresi: 132 Dakika

7.Koğuştaki Mucize Fragman İzle

7.Koğuştaki Mucize Özet ve Detaylar

7.Koğuştaki Mucize filminde;  Memo, yedi yaşındaki bir çocuk aklına sahip, ve Ova’nın babasıdır. Ova, okulunda başarılı bir öğrenci ve babasını çok seven bir adamdır. İki tane çocuk aklına sahip insana Şükran nine bakmaktadır. Memo, kızı Ova okulda kırmızı kurdele alınca, gördüğü Heidi’li çantayı almak ister. Ancak Memo’nun cebindeki para çantayı almaya yetmez. Kırtasiye sahibi çantayı vermek istese de Memo almaz. İki gün sonra olacak olan 23 Nisan Bayramında çok elma şekeri satıp çantayı almayı düşünmektedir. Babaannesi ile beraber elma şekerlerini hazırlarlar. Memo elma şekerlerini bayramda satar. Bayram sonrası Ova ile beraber kırtasiyeye giderler.

7.Koğuştaki Mucize filminde; Fakat Heidi’li çantaya sıkıyönetim komutanı kızına almıştır. Memo çantayı almak isteyince sıkıyönetim komutanı Memo’ya vurur. Ova bu olaya çok fazla üzülür. Nine, Memo’yu koyunları otlatmaya götürür. Bu arada su kenarında sıkı yönetim komutanı ve yakın ahbapları çocukları ile piknik yapmaktadır. Çocuklar oynarken Memo’yu görürler, onunla dalga geçerler. Sıkı yönetiminin kızı Seda, onu Heidi’li çanta ile peşinden gelmesini ister. Kayalıklara çıkan kızı, Memo ileri gitmemesi için uyarır. Ancak kız onu dinlemez ve kayalıkların uç kısmına doğru gider. ayağı kayan küçük kız kayalıklardan suyaa düşer. Memo onu denizden kucağından çıkartır. Çocuğu kucağında gören sıkı yönetim komutanı ve yanındakiler, kızı Memo’nun öldürdüğünü sanırlar.

7.Koğuştaki Mucize filminde; Memo’ya türlü türlü işkenceler yaparlar. Sonunda kendilerinin yazdıkları bir itirafın altına zorla parmağını bastırırlar. Bu arada onun için akli dengesi yerinde raporu almayı da ihmal etmezler. Yargılanma sonucunda sahte şahitler eşliğinde idam cezası verilir. Hapishanede girdiği koğuştakilere ufak bir kızı öldürdüğü söylenir. Koğuşta bulunanlar ilk etapta Memo’yu çok kötü döverler. Daha sonra koğuştakiler onun nasıl biri olduğunu anladıkça sevmeye başlarlar. Memo’yu kızı Ova ile görüştürmezler. Memo koğuştaki Reis’i ölümden kurtarır. Reis’de bir yolunu bulup Ova’yı hapishaneye babasının yanına sokar. İkili hapishanede görüşürler. Bu arada Memo’nun infazı da yaklaşmıştır. Memo kurtulacak mı? Ova’ya ne olacak? Ortaya çıkan şahit konuşabilecek mi? Bu sorulara cevap bulabilmek için, 7.Koğuştaki Mucize filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

7.Koğuştaki Mucize Filminden Kareler

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 4.55 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.