Anasayfa > Dram > 7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir – 1080p

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir – 1080p

Filmin İsmi: 7.Koğuştaki Mucize

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 8.3

Filmin Yönetmeni: Mehmet Ada Öztekin

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon

Filmin Süresi: 132 Dakika

7.Koğuştaki Mucize Fragman İzle

7.Koğuştaki Mucize Özet ve Detaylar

Memo (Aras Bulut İynemli) babaannesi ve 7 yaşındaki kızı ile Muğla’da oturmaktadır. Zihinsel engeli olduğu için ve 7 yaşındaki çocuğu ile aynı yaşta zihinsel kapasiteye sahip olduğu için tanımlanan yapısının kimseye zararı yoktur. Hayvancılık ile uğraşan Memo, kızının Heidili çanta istemesi üzere elma şekeri yapıp satar ve kızına o çantayı almaya gider. Fakat o bölgede 1 tane Heidili çanta kaldığı için o çantayı sıkıyönetim komutanı kızı Seda için alır. Memo zihinsel engeli olduğu için çantayı sıkıyönetim komutanından parasıyla almak istemiş ama komutan vermemiştir. Bu sırada Seda’nın sırtındaki çantaya dokunduğu için sıkıyönetim komutanından tokat yemiştir.

Bu olaydan birkaç gün sonra sıkıyönetim komutanı ailesi ile yakınlardaki bir bölgeye piknik yapmaya gider ve Memo da aynı yere koyunlarını otlatmaya gider Seda Memo’yu görür ve gelmesini söyler. Oyun oynamak için Memo sırtındaki Heidili çantayı görünce peşinden gider fakat Seda oynamaya çalışırken kendi hatası yüzünden kayalıklardan aşağıya düşer. Hayatını kaybeder onu kurtarmak için denize atlayan Memo kucağında Seda’nın cansız bedeniyle çıkar. Olay yerine gelen askerler ve Seda’nın babası sıkıyönetim komutanı olmak üzere Memo’yu katil olarak görürler. Olay sonrasında apar topar karakola götürülür ve oldukça şiddetli bir dayağa maruz kalır sonrasında Muğla E tipi kapalı cezaevine gönderilir ve 7.koğuşa yerleştirilir. Memo hapisteyken kızına öğretmen bakar. Memo kızını çok özler hapistekiler ona ilk geldiğinde çok ısınmasa da sonrasında ısınırlar ve kızını yasal olmayan bir şekilde içeri sokarlar. Memo ile kızını kavuştururlar ardından Memo idam edileceğini anlar ve kızını bırakmak istemez. Ama kızını ondan alırlar acaba Memo bir mucize ile idamdan kurtulabilecek midir?

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

7.Koğuştaki Mucize Filminden Kareler

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz Full İndir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz Full İndir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 4.56 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com 


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.