Anasayfa > Genel Çeşit Programlar > Actual Window Minimizer Full v8.13.2 İndir

Actual Window Minimizer Full v8.13.2 İndir

Bilgi

Actual Window Minimizer Full v8.13.2 İndir

Actual Window Minimizer Full , sistem tepsisine belirli uygulamaları en aza indirgemek, özel klavye kısayolları oluşturmak, ekranı bölmek ve çeşitli pencere ayarlarını değiştirmek için özel olarak geliştirilmiş bir yazılım yardımcı programıdır.

Kullanıcı dostu arayüz

  • Yükleme işlemi herhangi bir sorun oluşturmaz ve çok uzun sürmez. Ara birim oldukça iyi organize edilmiş ve minimaldir, sadece bir gezinti panelinden, birkaç düğmeden ve seçili bilgileri görebileceğiniz bir panelden oluşuyor. Hiçbir Yardım içeriği dahil edilmemesine rağmen, bu yardımcı hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kişiler tarafından kullanılabilir.

Kısayol tuşları oluşturun ve çoklu monitör görev çubuğunu etkinleştirin

  • Bu program, kısayol tuşlarını etkinleştirmenize ve bunları masaüstü ikon düzenini kaydetme, devre dışı bırakmayı devre dışı bırakma, seçilen uygulamaları en üst düzeye çıkarma ve en aza indirme, fareyi kilitleme ve boş ekranları kaydetme gibi çeşitli eylemler için özelleştirmenize yardımcı olur.
  • Buna ek olarak, bir görev değiştirici, küçük resimler için önizleme ve çoklu monitör görev çubuğunu etkinleştirmek mümkündür. İkincisinin kullanabileceğiniz üç modu vardır: “Bireysel”, “Ayna” veya “Karışık”, görüntülenen bilgilerden farklıdır (her bir görev çubuğu ilgili pencereleri gösterir, tüm görev çubukları tüm pencereleri ve karışık görünümü gösterir).

Birkaç profil oluştur, masaüstünü böl ve günlük tut

  • Monitör ayarları, Windows arka planı ve ekran koruyucusunun yanı sıra ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir. Birden fazla masaüstü profili oluşturmak mümkündür, böylece düğmeler arasında sadece bir tıklama ile konfigürasyonlar arasında geçiş yapabilirsiniz.
  • Ayrıca, masaüstünü birden çok bölüme ayırabilir, döşeme düzenini düzenleyebilir ve belirli bir düzen için kısayol tuşlarını etkinleştirebilirsiniz. Çok monitörlü ortamlar da desteklenir ve aralarında hareket etmek için çeşitli klavye kısayolları ayarlayabilirsiniz.
  • Son olarak, mümkün olan hataları analiz edip uygulamanın nasıl kullanıldığına dair net bir resim elde edebilmeniz için günlüğe kaydetme ve kullanım istatistiklerinin toplanmasını etkinleştirmek mümkündür.

Alt çizgi

  • Sonuç olarak, Actual Window Minimizer, insanların bilgisayarlarında daha verimli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olan oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Arayüz herkese uygundur, yanıt süresi iyidir ve sizi uzunca bir süre meşgul edecek yeterli seçenekler vardır.

Görüntüler

Görseli büyültmek için üzerine tıklayınız.


İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 11 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.