Anasayfa > Full Oyunlar > Age Of Civilizations 2 Full Oyun İndir

Age Of Civilizations 2 Full Oyun İndir

Age Of Civilizations 2 Torrent

AÇIKLAMA

Age Of Civilizations 2 Türkçe Full PC Ücretsiz İndir

Büyük strateji savaş oyunlarının beğendiği oyun türleri genellikle askeri meselelere yoğun olarak dokunuyor. Politika, diplomasi ve ekonomi gibi ulusal öneme sahip yönlerin ele alınması kaçınılmazdır. Bu, Haçlı Kralları , Victoria II , Hearts of Iron , vb.Gibi popüler oyunlarda açıkça görülmektedir. Age of Civilizations II onlardan farklı değil, çünkü bu bağımsız oyun , savaş ve küresel politikanın tüm karmaşıklıklarına derinlemesine dalıyor. Sadece asukasz Jakowski tarafından geliştirilen bu tarihi oyun , dünyayı birleştirmek veya fethetmek için tüm diplomasi bilginizi ve askeri tekniklerinizi kullanmanızı sağlar.

Büyük tarihsel ve stratejik kampanya

Medeniyetler Çağı II’de, en büyük imparatorluktan en küçük kabile kadar uzanan, istediğiniz kadar medeniyet oynayabileceksiniz . Medeniyet döneminden geleceğe doğru tüm insanlık tarihini gözden geçireceksiniz. Tüm dünya savaş oyunları için oyun alanınız olacak. Oyunun başında. yönetmeyi tercih ettiğiniz ülkeyi seçecek ve dünyanın geri kalanına hükmetmeye yöneleceksiniz. Onu kontrol ederken elde edebileceğiniz farklı avantajlara dayandırabilirsiniz.

Bir devlet seçtikten sonra, onu ekonomik, bilimsel ve askeri binalar inşa etmek, festivaller düzenlemek ve nüfusu kurumsallaştırmak gibi çeşitli yönlerde geliştirmeye yardımcı olacaksınız. Birlikleri toplar ve illere saldırıp ara verirseniz ordunuzun operasyonları mümkün olacaktır. Katıldığınız her savaş bir barış anlaşmasıyla sona erecek, burada savaş tazminatları, vasal uygarlığın formülasyonu, yeni uygarlığın yaratılması veya daha önce fethedilmiş olanların dağıtılması için seçilen illerden bir şeyler talep edebilirsiniz.

Ayrıca, Medeniyetler Dönemi II, kişiselleştirmeniz için birçok seçenek içeren çeşitli editörler sunmaktadır . Bu editörler üç sektöre ayrılabilir: Oyun editörleri, Harita editörleri ve Oyun editörleri. Oyun düzenleyicileri senaryo, medeniyet, bayrak, lider ve etkinliği değiştirmenize izin verir. Harita editörleri , eyaleti, arazi türünü, büyüme faktörünü, şehri, ekonomiyi ve gelişimi değiştirmenize olanak tanır. Ayrıca harita ve senaryo oluşturma araçları sunar, ancak yalnızca masaüstü için kullanılabilir. Son olarak, Oyun editörleri medeniyet renk paletini, kıtayı ve etiket şeritlerini kalbinizin içeriğine göre uyarlamanızı sağlar.

Analitik tekniklerin en büyük savaşı

Bunun yerine mücadele savaşları, Medeniyetler II Yaş çoğunlukla sizin durumu hakkında sert istatistikler sunar soyut harita sunumu,   ve çok sayıda analitik ve entelektüel yaklaşım. Bu nedenle, adrenalininizin savaş alanı animasyonları ve kanla ıslatılmış birlik savaşları ile acele etmesine neden olan bir oyun bekliyorsanız, bu oyun sizi tatmin etmeyecektir.

Bu sıra tabanlı oyunu görsel olarak oynamak için heyecan verici bulamayabilirsiniz, ancak en büyük aksanı büyük ölçüde bugüne kadar en iyi stratejik oyunu sağlama yeteneğinde yatmaktadır. Bu savaş oyununu oynarken kendinizi bir general gibi hissedeceksiniz. ülkesinin durumunu denetlemek. Tıpkı selefi Medeniyet Çağı gibi, Medeniyetler Çağı II de tarihin ve otantik gerçeklerin sağlam bir temelini sağlamada kendini pekiştiriyor. Bu nedenle, büyük strateji savaş oyununun gerçek meraklıları bu oyun serisini kaçırmamalıdır.

Age Of Civilizations 2 Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Microsoft® Windows Vista®/XP®/7®/8®/10®

İşlemci: 1.8 GHz Single Core

Bellek: 1 GB RAM

Ekran Kartı: Hardware Accelerated Graphics with dedicated memory

Depolama: 380 MB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: Microsoft® Windows Vista®/XP®/7®/8®/10®

İşlemci: 2.4 GHz Single Core

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: Hardware Accelerated Graphics with dedicated memory

Depolama: 420 MB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Age Of Civilizations 2 Full Oyun İndir

Age Of Civilizations 2 Full Oyun İndir

Age Of Civilizations 2 Full Oyun İndir

Age Of Civilizations 2 Full Oyun İndir


İNDİRME LİNKLERİ:
Age Of Civilizations 2 Torrent İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 466  MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.