Anasayfa > Full Oyunlar > Age of Empires III Definitive Edition Türkçe İndir

Age of Empires III Definitive Edition Türkçe İndir

Age of Empires III Definitive Edition Torrent

AÇIKLAMA

Strateji oyunlarının delisi olarak söylüyorum, çok iyi geliştirilmiş. Age of Empires serisi zaten bildiğimiz gibi strateji oyunlarının babası. İmparatorluk savaşlarının, derebeyliği savaşlarının temel konu olduğu bir oyun serisi. Yani kur, yönet, fethet tarzında olan tüm oyunların zirvesinde olan seri bu seri. Definitive Edition ile Age of Empires III oyununa gelen bu yeni eklentiler de oyunu bizim çağa uyarlamakta çok başarılı olmuş. Kalitesinden bahsedecek olursam önceki oyunlarını oynadıysanız, bariz farkı rahatlıkla göreceksiniz. Kalite performansı baya bir arttırılmış. Onun dışında oyuna gelen yeni modlar çok sağlam. Hikaye modu var misal çok başarılı buldum ben. Bir de geçmişte tarihe adını yazdırmış savaşların olduğu bir mod var. Ben direkt Hayrettin Barbaros’un savunma yaptığı savaşla işe başladım bu arada. Bu savaşları siz seçip baştan oynayabiliyorsunuz. Tarihte belki bir değişiklik olmaz ama gayet zevkli olduğunu raahatlıkla söyleyebilirim. Age of Empires Definitive Edition III’te bunlar dışında önceki versiyonunda içerdiği uygarlıklar dışında birkaç ekleme daha olmuş. Yeni millet, yeni devlet, yeni ordu ve tabii ki yeni savaşçı birimleri. Onları da denemenizi mutlaka öneririm. Bir de bunların dışında bizim yaratıcılığımıza kalmış bir eklentiye daha yer verilmiş. Kendi haritamızı kendimiz oluşturabiliyoruz. Özellikle online veya ortak çevre grubunda bu oyunu oynadığımız için ki ben genelde arkadaşlarımla oynuyorum, bu eklenti çok yararlı olmuş. Biraz uğraşıyorsun kendi haritanı yaptığında, detaylara ister istemez takılıyorsun yani uzun sürüyor ama bir o kadar da eğlenceli oluyor açıkçası. Biz arkadaşlarla kendi haritamızı oluşturduk gayet zevkli bir şekilde savaşlarımızı sürdürüyoruz diyebilirim. Bizim yaratıcılığımıza da oyunda yer verilmesi bu bakımdan hem çok yararlı hem de hoş bir düşünce oldu diye düşünüyorum. Oyuna bağlı kalmamamızı sağlıyor ve birçok açıdan farklı modları kendi tarzımıza göre bizzat oluşturabiliyoruz. Ben çok beğendim. Zaten strateji benim ilgimi çeken tek oyun tarzı olduğundan bu konuda iyi tecrübelere sahibim. Tam benlik bir oyun geliştirmesi oldu ki zaten Age of Empires serisindeki tüm oyunlara fazlasıyla aşina olduğumdan yapılan geliştirmeleri kolayca fark edebilme imkanım oldu. Tavsiye ederim.

Hikaye

Oyunun katı bir hikayesi yok, ancak birkaç farklı kampanyayla geliyor ve her biri farklı bir medeniyete odaklanıyor. Kampanyalar, tarihsel veya efsanevi olaylara dayanan bir dizi senaryodan oluşur ve ayrıca sinematik kesme ekranlarına sahiptir. The Last Khans içerik genişlemesinin bir parçası olarak Definitive Edition’a özel yapılmış dört yeni uygarlığı içeren Keltleri, Moğolları, Hunları, Aztekleri ve daha fazlasını takip edebileceksiniz.

Oynanış

Age of Empires 3 Definitive Edition’daki çekirdek oyun, orijinal AoE II oyununa kıyasla çok fazla değişmedi. Hala kaynak toplamak, üssünüzü inşa etmek, bir ordu toplamak, araştırma yapmak ve düşmanlarınızı şaşırtmak ve silmek için teknolojik avantajı kullanmak için işçileri göndermeniz gereken eski, gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

Bununla birlikte, özellikle geri dönen oyuncuların bilmesi gereken bazı değişiklikler ve iyileştirmeler vardır. Bunlar arasında topluluk geri bildirimlerine dayalı denge değişiklikleri, eş zamanlı araştırma ve birim oluşturma kuyrukları ve balık tuzaklarını otomatik olarak sıfırlama yeteneği bulunur. Kutudan çıkar çıkmaz, çok uygun olan ızgara modu ve küçük tress gibi bazı kullanışlı yerleşik modlar da vardır.

Ayrıca, eskisinden farklı olarak, basit hile yapmak için başvurmayan yeni bir yapay zeka girişinden bahsetmeye değer. Şimdi adil ve sadece akıllı oynuyor, tek oyunculu deneyimden hoşlananlar veya çevrimiçi olarak diğer insanlara karşı oynamaya başlamadan önce becerilerini geliştirmek isteyenler için çok daha büyük bir meydan okuma sağlıyor.

Oyun modları

Oyun, tek oyunculu senaryolar ve kampanyalar ile çevrimiçi olarak diğer insanlarla rekabet edebileceğiniz çok oyunculu çatışmalar sunuyor. Definitive Edition, çok oyunculu oyundaki bazı önemli iyileştirmelerle, yani eşleştirme özellikleri, entegre skor tablosu ve merdiven ve Steam ile Microsoft Mağazası arasındaki çapraz oyun desteği ile oyuncuların platform ne olursa olsun birlikte oynamalarına izin verir.

Resepsiyon

Sürüm öncesi incelemelere göre Age of Empires 3’nin Kesin Sürümü, eleştirmenlerin beklentilerini karşılayacak, hatta aşacak. Gözden geçirenler çoğunlukla Definitive Edition’ın en güçlü noktasının, orijinal oyunun ruhundan ödün vermeden bazı yeni özelliklerin ve yaşam kalitesi eklemelerinin getirilmesi olduğunu kabul etti. Bu, hala iyi bir eski AoE II oyunu olduğu anlamına geliyor, ancak şimdi modern zamanlara çok daha iyi uyuyor.

Ana Özellikler

Definitive Edition ile ikonik gerçek zamanlı strateji oyununu tüm ihtişamıyla yeniden keşfedin

Tam 4K çözünürlüğü desteklemek için baştan sona yeniden oluşturuldukları için pürüzsüz, yüksek kaliteli grafiklerin ve animasyonların keyfini çıkarın

Görünümü şu anda ihtiyacınız olan hassasiyet miktarına göre değiştirmek için zoom işlevini kullanın

Tamamen yeni 4 medeniyet oynayın ve 3 yeni kampanya fethedin

Tamamen yeniden düzenlenmiş film müziğinin geliştirilmiş bir sürümüyle moralinizi artırın

Age of Empires III Definitive Edition Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64×2 5600+
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GT 420 or ATI™ Radeon™ HD 6850 or Intel® HD Graphics 3000 or better with 2 GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 33 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: 2.4 Ghz i5 or greater or AMD equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia® GTX 650 or AMD HD 5850 or better
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 33 GB kullanılabilir alan

 


RESİM ve VİDEOLAR

Age of Empires III Definitive Edition Türkçe İndir

Age of Empires III Definitive Edition Türkçe İndir

Age of Empires III Definitive Edition Türkçe İndir

Age of Empires III Definitive Edition Türkçe İndir


İNDİRME LİNKLERİ:
Age of Empires III Definitive Edition Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.