Anasayfa > Dram > American Son Sansürsüz Full İndir

American Son Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: American Son

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Kenny Leon

Filmin Oyuncuları: Eugene Lee, Jeremy Jordan (ı), Kerry Washington, Steven Pasquale

Filmin Süresi: 90 Dakika

American Son Fragman İzle

American Son Özet ve Detaylar

American Son filminde; Kendra, 18 yaşına yeni girmiş oğlu gece eve gelmeyince telaşlanır. Oğlu Jamal’ın arkadaşlarını arar. Ancak bildiği arkadaşlarından olumlu bir sonuç alamaz. Telaş ile karakola gider. karakolda görevli polis memuru Paul onunla fazla ilgilenmez. Kendra bunun derisinin rengi ile alakalı olduğunu söyleyerek, polis memuru ile tartışır. Kendisinin üniversite de psikoloji alanında öğretim görevlisi olduğunu, kendisinin geçiştirildiğini söyler.

American Son filminde; Bu arada kocası Scott gelir. Polis memuru Scott’u komiser Stokes sanıp bildiği her şeyi anlatır. Scott FBI ajanı olan, İrlanda asıllı beyaz bir adamdır. Karı koca içerde oğulları ile ilgili birbirlerine suçlamaktadır. Her ikisi de çocuklarının eğitiminde kendilerinin elinden geelen en iyisini yaptığını söylemektedir. Baba oğlunu beyazların okuduğu lüks bir okulda okutmuştur. Fakat bunda bir sorun vardır. Okulda siyahi öğrenci üç tanedir. Diğer siyahi kız ile oğlan birbiri ile sevgili olduğundan, Jamal yalnızdır.

American Son filminde; Kendra ve Scott kendi aralarında tartışmaya başlarlar. İkili tartıştıkça çocuklarının istekleri ile kendi istekleri arasında çok farklılık olduğunu görürler. Fakat bunu da kabul etmezler. Bu arada polis memuru, Jamal’ın arabası ile bir olaya karıştığını söyler. Daha fazla açıklama yapamayacağını anlatır. Komiser Stokes gelir. Komiser ile Scott tartışır. Bu arada Scott fazla ileri gittiği için göz altına alınır. Komiser siyahi bir adamdır. Kendra ile aralarında ırkçılık hakkında çok bilgilendirici konuşmalar yaparlar. Bu konuşmalardan, beyazlarda ırkçılık yapanlar olduğu, ancak siyahilerin bir kısmının da bütün beyazlara ırkçı olarak baştan suçladığı ortaya çıkıyor. Jamal nasıl bir suça karıştı? Aile çocuklarına kavuşabilecek mi? Bu sorulara cevap bulabilmek için, American Son filmini izlemenizi öneririm. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

American Son Filminden Kareler

American Son Sansürsüz 4K İndir

American Son Sansürsüz 4K İndir

American Son Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.25 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.