Anasayfa > Aksiyon Oyunları > Among Us Full Oyun İndir

Among Us Full Oyun İndir

Among Us Torrent

AÇIKLAMA

Among Us oyununun geliştiricisi olan Innersloth LLC, aslında oldukça tanıdık bir isim: ABD merkezli bu bağımsız stüdyo, kısa bir süre önce The Henry Stickmin Collection adlı oyununu Steam platformu üzerinde yayımladı ve “en çok satan oyunlar” listesine girmeyi başardı. Dig 2 China ise mobil platformlar için geliştirdikleri bir önceki oyunlarının ismi. Haziran 2018’de iOS, Android ve Microsoft Windows platformları için yayımlanan Among Us, takım halinde oynanan bir macera oyunu. “Takım halinde oynanan bir ihanet oyunu” desek daha doğru bir tabir olur zira bu oyunda kimin “hain bir uzaylı” olduğunu anlamaya çalışıyorsunuz.

4 – 10 kişi tarafından yerel ağ veya internet üzerinden oynanabilen Among Us, bir uzay gemisindeki mürettebatı ve aralarına sızan bir uzaylıyı konu alıyor. Mürettebatın amacı dünyaya geri dönmek, uzaylının görevi ise bunu engellemek: Kimin uzaylı, kimin gerçek mürettebat olduğunu kimse bilmiyor! Oyun başladığında, rastgele bir oyuncu uzaylı olarak seçiliyor ve ancak kendisi dışında kimse bunu bilmiyor. Uzaylı rolündeki oyuncu mürettebatın diğer üyelerini ortadan kaldırıyor, gemiyi sabote ediyor, havalandırma kanallarında dolaşıyor ve “Alien” filminde gördüğünüz her şeyi yapabiliyor! Oyunculardan birini öldürmeyi başardığı zaman, tüm oyuncular –uzaylı dâhil- bir araya gelip rol yapan kişinin kim olduğunu bulmaya çalışıyor. Eğer uzaylıyı doğru bir şekilde tespit ederlerse gemi dünyaya geri dönüyor. Tespit edemezlerse… Her şey yeniden başlıyor!

Among Us Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
İşlemci: SSE2 instruction set support
Bellek: 1 GB RAM
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 250 MB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Among Us Full Oyun İndir

Among Us Full Oyun İndir

Among Us Full Oyun İndir

Among Us Full Oyun İndir


İNDİRME LİNKLERİ:
Among Us Torrent İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 56 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.