Anasayfa > Aile > Aramızdaki Görünmez Bağlar (Il filo invisibile) Sansürsüz Full İndir

Aramızdaki Görünmez Bağlar (Il filo invisibile) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Aramızdaki Görünmez Bağlar (Il filo invisibile)

Filmin Türü: Aile, Dram, Komedi

Filmin Yılı: 2022 – İtalya

IMDB: 6.4

Filmin Yönetmeni: Marco S. Puccioni

Filmin Oyuncuları: Filippo Timi, Francesco Gheghi, Francesco Scianna, Gerald Tyler, Valentina Cervi

Filmin Süresi: 90 Dakika

Aramızdaki Görünmez Bağlar (Il filo invisibile) Fragman İzle

Aramızdaki Görünmez Bağlar (Il filo invisibile) Özet ve Detaylar

Leone on altı yaşında, iki baba ve yakın zamanda Roma’ya taşınan sınıf arkadaşı Anna’ya aşık. Ömür boyu arkadaşıyla birlikte, hikayesini ve ailesini anlatmak istediği bir yıl sonu ‘deneme’ üzerinde çalışıyor. Sonunda İtalyan yasalarına göre evlenen ebeveynleri Simone ve Paolo, Amerika’da yaşayan ancak erkek arkadaşının hayatına katılan genetik bir anne ve ‘taşıyıcı’ Tilly tarafından rahimde taşınan Leone ile ilişkilerini taçlandırdı. Eşcinsel davası için yaşıtlarının ‘önyargıları ve ebeveynlerinin’ militan dürtüsü arasında sıkışıp kalan Leone, yolunu ve dünyadaki yerini arıyor. Ancak ergenlikle zaten karıştırılan şey, baba ve babanın kriziyle karmaşıklaşır. Simone, Paul’e ihanet eder ve Leone ipi kaybeder .

Genç kahramanın yaşadığı görünmez ip temelde budur ve yönetmen bunu hassasiyet ve zeka ile arar. Aşamalı olarak, küçük sıradan tezahürler (ilk öpücük) ve olağanüstü sıradanlık anları (okula gitmek, birlikte akşam yemeği yemek, evde birbirinizi sevmek, dışarıda birbirimize ihanet etmek …), daha derin bir gerçeklik ortaya çıkıyor, pek de sorgulamayan daha derin bir gerçeklik ortaya çıkıyor. oğlunun onun için en iyi geleceği inşa etmeye çalışırken geçirdiği hayat kadar filmin yeniden boyutlandırdığı biyolojik soy bağı.

İnsan hangi andan itibaren çocuğuna gerçekten baba olur? Simone ve Paolo için Amerikalı bir arkadaşın cömert yardımıyla birlikte bir “gebe kalmaya” karar verdiklerinde. Artık büyümekte olan, aşık olan ve neredeyse bir erkek olarak kendi kimliğini sorgulayan Leone’nin anlatısını üzerine kurdukları bir aşk ve sihir “kokteyli” . Çünkü Leo, artık olmadığı ve henüz olmadığı geçiş mevsiminde.

Bu maceranın sonuna kadar ona eşlik etmek için Puccioni, her şeyden önce banyodaki yanlış anlaşılma olan hafif ve tatlı mizah anları üreterek komedinin yolunu çiziyor. Leone, Anna ve duvara ‘tırmanıp’ dışarı çıkan ikiz kardeşleri, kimin kiminle yattığını anlamak isteyen geleneksel ve orta sınıf bir annenin gözleri önünde iç çamaşırlarıyla belirir. Ama ikinci derecede bakışı harekete geçiren aktörler Francesco Gheghi, Giulia Maenza ve Matteo Oscar Giuggioli’nin bedenleridir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Aramızdaki Görünmez Bağlar (Il filo invisibile) Filminden Kareler

Aramızdaki Görünmez Bağlar (Il filo invisibile) Sansürsüz Full İndir

Aramızdaki Görünmez Bağlar (Il filo invisibile) Sansürsüz Full İndir

Aramızdaki Görünmez Bağlar (Il filo invisibile) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.28 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.