Anasayfa > Aile > Arapsaçı Sansürsüz Full İndir

Arapsaçı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Arapsaçı

Filmin Türü:Komedi, Aile, Aksiyon

Filmin Yılı: 2018 – Türkiye

IMDB: 4.53

Filmin Yönetmeni: Ömer Faruk Yardımcı

Filmin Oyuncuları: Asena Keskinci, Açelya Topaloglu, Cihan Ercan

Filmin Süresi: 111 Dakika

Arapsaçı Fragman İzle

Arapsaçı Özet ve Detaylar

Aksiyon, macera ve komedi konusunda sinema sektöründe her yapıtımız her ne kadar vasatın üstüne çıkamasa da bizleri güldürmeyi başaran, samimi ve bizden gelen hikayelerle bezenmiş filmler de zaman zaman Türk sinemasına armağan edilebiliyor. İşte böyle bir film olduğunu söyleyebileceğimiz Arapsaçı, aksiyon, macera ve komedi dol hikayesi ile birlikte sizlere kahkaha tufanı yaşatmayı vaadediyor.

Arapsaçı filmi için yönetmenlik koltuğuna oturan Ömer Faruk Yardımcı, filmin aynı zamanda senaryo metni yazarları arasında da yer almakta. Senaryo metninin bir diğer yazarı ise Ayşe Işıkmen olarak karşımıza çıkıyor. Arapsaçı 2018 yılında sinema salonlarında sinemaseverlerle buluşmasına rağmen günümüzde dahi izleyiciler tarafından hala ağızdan düşmeyen replikleriyle gündemdeki yerini zaman zaman koruyor.

Arapsaçı filminin konusu ise aslında eski bir ceketin elden ele dolaşması ile birlikte, ceketi eline alanların birbirleri ile yaşadıkları macera ve komedi dolu hikayelerin bir araya gelmesiyle oluşan komedi serüveninden ibaret. Spoiler vermeden biraz daha detaya inecek olursak söz konusu ceketin sahibi aslında eskiden ünlü ve çok meşhur olan bir sinema oyuncusuna ait. Bu ceket binbir türlü tesadüf sonucu birbirini hiç tanımayan bir dizi insanın eline bambaşka sebeplerle geçer ve ceketin sahibi olanlar birbirleri öyle veya böyle tanışır. Sürekli sahibini değiştiren bu ceket, her sahibinin hayatına hiçte küçümsenmeyecek bir dokunuş yapsa da esas gizem ceketin cebinde unutulan ve büyük ikramiye sonucu piyango isabet eden bilettir.

Türkiye’de toplamda 11 bin kişi tarafından izlenmiş olan Arapsaçı filminin oyuncu kadrosu ise Asena Keskinci, Açelya Topaloğlu, Cihan Ercan, Zeynep Kankonde, Köksal Engür, Ayhan Taş, Hakan Meriçliler, Füsun Demirel, Mehmet Selim Akgül, Ünal Yeter ve Şinasi Yurtsever gibi ünlü ve başarılı sanatçılardan oluşmaktadır. Uluslararası film ve dizi değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde sinemaseverler tarafından değerlendirme sonucunda 10 puan üzerinden 4.3 gibi bir puan almayı başaran Arapsaçı, birçok sinema eleştirmeninin olumsuz görüş bildirmesine rağmen hiçte küçümsenemeyecek bir hayran kitlesi bulunmaktadır.

Ömer Faruk Yardımcı ve Doruk Acar’ın yapımcılığını üstlendiği bu macera, aksiyon ve komedi dolu bir saat otuz dakikalık komedi tufanını muhakkak izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Arapsaçı  Filminden Kareler

Arapsaçı Sansürsüz Film Full İndir

Arapsaçı Sansürsüz Film Full İndir

Arapsaçı Sansürsüz Film Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.74 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.