Anasayfa > Filmler > Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Sansürsüz Full İndir

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB5.8

Filmin Yönetmeni: Luke Snellin

Filmin Oyuncuları: Isabela Moner, Joan Cusack, Kiernan Shipka, Mitchell Hope, Odeya Rush

Filmin Süresi: 92 Dakika

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Fragman İzle

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Özet ve Detaylar

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow filminde; Gracetown kasabasında yüzyılda bir olan bir olay olmuş ve Noel arifesinde, bütün kasaba karlar altında kalmıştır. kar yüzünden kasaba halkı Noel’e evlerinde geçirmek zorunda kalacaktır. Ancak lise öğrencisi bir grup genç, her şeye rağmen bir parti yapmak istemektedirler. Parti için anne ve babası başka yere gitmek için evden ayrılan DJ’nin evi müsaittir. Dj’nin evinde parti hazırlıkları yapılırken, Dj’nin anne ve babası gelir. Uçakları fazla kar yağışından dolayı kalkmamıştır. Evde yapılacak parti iptal edilmiştir. DJ parti yapmak için çalıştığı kafeyi kullanmaya karar verir. Bunun için kafe sahibi ile konuştuğunda olumlu cevap alır. Şimdi partiye katılacak insanlar ve alkol bulmaktır.

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow filminde; Tobin, Angie’ye bugün açılmayı düşünmektedir. Ancak Angie, popüler bir futbolcu olan JB’nin gittiği buz hokeyi partisine gideceğini söyler. Tobin’de onunla beraber gider. Bu partiyi ikizler denilen belalı tipler düzenlemiştir. Tobin buz okeyi oynarken, ikizler onunla bayağı uğraşırlar. Tobin, Angie ve JB ikizlerin bira fıçılarını arabaya yükleyerek kaçarlar. İkizler peşlerine düşer. İkizlerden kaçarken arabaları yol dışına çıkıp kara saplanır. Saklanmak için yakında bulunan kiliseye girerler. Kilisede Angie ile JB’nin yakınlaşmasından rahatsız olan Tobin çekiciyi arabada beklemeye başlar. Julie evine dönmek için trene biner.

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow filminde; Trene bindiğinde yere düşen telefonu sahibine vermek için seslenir. Seslendiği kişi ünlü sanatçı Stuart Bale isimli ünlü bir müzisyendir. Stuart sessiz olmasını, fotoğraf çektirmek istemediğini belirtir. Julie telefonun kendisinin olduğunu fotoğraf çektirmek gibi bir niyetinin olmadığını açıklar. Tren kasabasına yaklaştığında kar nedeni ile durur. Julie evine yayan dönebileceğini düşünerek trenden iner. Stuart, Julie’nin peşi sıra trenden iner. İkili eve giderken hoşça vakit geçirirler. Stuart, Julie’den hoşlanmaya başlamıştır. Fakat danışmanı gelip onu araba ile alır. Add, Jeb tarafından aldatılmıştır. Bu yüzden en yakın arkadaşı Dorrie’yi dahi kırmıştır. Sonra hatasını anlayıp partinin yapılacağı mekana gelip Dorrie’den özür diler. Akşam parti başlar partiye kasabadaki çoğu genç katılmıştır. Bazı aşıklar aşklarını tazelemiştir. Fakat yeni aşklarda meydana gelmiştir. Bu partide kimler aşk tazeledi? Yeni aşklar kimler arasında meydana gelecek? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Aşk Baharı Beklemez –  Let It Snow filmini indirip, izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Filminden Kareler

Aşk Baharı Beklemez - Let It Snow Sansürsüz 4K İndir

Aşk Baharı Beklemez - Let It Snow Sansürsüz 4K İndir

Aşk Baharı Beklemez - Let It Snow Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.09 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.