Anasayfa > Dram > Aşk Tesadüfleri Sever 2 Sansürsüz İndir

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Aşk Tesadüfleri Sever 2

Filmin Türü: Dram, Romantik

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB: 7.2

Filmin Yönetmeni: Ömer Faruk Sorak

Filmin Oyuncuları: Aytaç Şaşmaz, Elif Doğan, Nesrin Cevadzade, Türkü Turan, Yiğit Kirazcı

Filmin Süresi: 125 Dakika

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Fragman İzle

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Özet ve Detaylar

Romantik film severlerin mutlaka izlemesi gereken AŞK TESADÜFLERİ SEVER 2 filmi geçmiş, günümüz, aşk, hasret, sevgi gibi birçok konu ve duyguyu içinde barındıran film oluyor. 7milyon liranın üstünden bir hasılat yapan AŞK TESADÜFLERİ SEVER 2 filmi Romantik film severler tarafından sinemaya akın edilmesine yol açtı. AŞK TESADÜFLERİ SEVER 2 filmi ilk filmden farklı konu ve oyuncularla çalışan bir yapım oluyor. İzleyenlere aşk dolu anlar yaşatan AŞK TESADÜFLERİ SEVER 2 filmi daha uzunca bir süre romantik film severler tarafından konuşulacağa benziyor. Çoğu filmin devam filmi çekildiğinde yapımcılar bunun riskli olabileceğini bilirler. Çünkü yalnızca ilk filmi çok başarılı olmuş bir bfilmin devam filminin çekilmesi olasıdır. Lakin şunu söylemekte fayda var AŞK TESADÜFLERİ SEVER 2 filmi il filmin gösterdiği başarıdan çok daha büyük bir başarı gösterdiğini söylersek abartmış olmayız.

Filmin konusu 1960’larda İstanbul’da cami ve kiliselerin yan yana olduğu Balat’a  tesadüf eseri tanışan Niko adındaki  Yunan asıllı genç bir oğlanın Semaya aşık olmasını ve bu aşklarına kuvvetle bağlanmış olan o tanıştıkları anda radyoda çalan şarkı şahitlik ediyor. Aynı şarkı günümüz Ankara’sında genç ve güzel olan Defne tarafından da seslendirilecektir. Kerem ise gözünü ayıramadan bu şarkıyı dinleyecektir. Aynı zamanda, bu iki aşk hikayesi bu büyülü karşılaşmalarla başlıyor ve film bizi nostalji ve modernlikle harmanlanmış heyecan verici bir yolculuğa götürüyor, elli yılda büyük ölçüde değişen aşk ve aile ilişkilerini karşılaştırıyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filminden Kareler

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Sansürsüz Full İndir

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Sansürsüz Full İndir

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 0.00 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.