Anasayfa > Dram > Aşk ve Devrim Sansürsüz Full İndir

Aşk ve Devrim Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Aşk ve Devrim

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2011 – Türkiye

IMDB: 5.5

Filmin Yönetmeni: F. Serkan Acar

Filmin Oyuncuları: Ayberk Pekcan, Deniz Denker, Derya Durmaz, Dilara Kurtulmuş, Gün Koper

Filmin Süresi: 104 Dakika

Aşk ve Devrim Fragman İzle

Aşk ve Devrim Özet ve Detaylar

Kemal 20’li yaşlarda genç bir üniversite öğrencisidir. Bir gün radyoda haberleri dinlerken “sosyalist” düzenin yani yakın zamanda uğruna savaşmaya başladığı, insanlara refah eşitlik vaad eden toplumsal yönetim tarzının, bizzat sosyalist ülke insanları tarafından yıkıldığını öğrenir.
Sosyalizm yönetimde olduğu ülkelerde bozguna uğrarken, Kemal ve devrimci örgütteki arkadaşları ne pahasına olursa olsun işçiler ve üniversite öğrencileri arasında mücadelelerini sürdürmekte kararlıdırlar. Kemal hem inandığı değerler uğruna mücadele verir hem de karmaşık duygusal dünyası için…
1997’den itibaren televizyon ve sinema dünyasının yardımcı yönetmen ve yapım sorumlusu olarak çalışan Serkan Acar’ın ilk uzun metrajlı filmi olan Aşk ve Devrim’in başrollerini Gün Koper, Deniz Denker, Ayberk Pekcan paylaşıyor. Filmin dünya prömiyeri 18. Altın Koza Film Festivali’nde gerçekleştirilmişti. Gün Koper ve Deniz Denker bu filmde canlandırdıkları Kemal ve Leyla karakterleri ile “Umut Veren En İyi Genç Erkek ve Genç Kadın Oyuncu” ödülünü almışlardı. Yapım Adana Altın Koza’dan da Jüri Özel Ödülü ve En İyi Sanat Yönetimi ödüllerini almıştı.

Aşk ve Devrim filmi 2011 yılında gösterime giren, Dram türünde güzel bir film. Aşk ve Devrim filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Genç bir üniversite öğrencisi olan Kemal, 90’lı yıllarda Sovyetler birliğinin dağılması ile sosyalizmin dağıldığını görür. Fakat Sosyalizmin, eşitlik işçinin ve köylünün hakkını aramak olduğunu bildiğinden, mücadeleye devam kararı alır. Tabii bu kararı alırken kendi içinde çatışmalar da yaşar.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Aşk ve Devrim Filminden Kareler

Aşk ve Devrim Sansürsüz Full İndir

Aşk ve Devrim Sansürsüz Full İndir

Aşk ve Devrim Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 693 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.