Anasayfa > Aksiyon - Macera > Aslan Kral – The Lion King Sansürsüz Full İndir

Aslan Kral – The Lion King Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Aslan Kral – The Lion King

Filmin Türü: Aile, Animasyon, Dram, Macera

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB: 7.0

Filmin Yönetmeni: Jon Favreau

Filmin Oyuncuları: Irene Mecchi, Jeff Nathanson, Jonathan Roberts, Linda Woolverton

Filmin Süresi: 118 Dakika

Aslan Kral – The Lion King Fragman İzle

Aslan Kral – The Lion King Özet ve Detaylar

Aslan Kral – The Lion King filminde; Simon, Kral Mufasa’nın küçük oğludur. Geleceğin kral adayıdır. Onun doğumuna Gurur diyarının bütün hayvanları sevinmiştir. Simon yaramaz bir çocuktur. Babasının kesinlikle gitmesini istemediği gölge kayalıklarının öbür tarafına, amcasının da dolduruşuna gelerek, Nala ile beraber gider. gölge kayalıklarının öbür tarafına gidince fil mezarlığı ile karşılaşırlar. Fakat burada onları büyük bir tehlike beklemektedir. Gurur diyarından kovulan sırtlanlar, burayı mekan edinmiştir. Sırtlanlar gelen iki aslan yavrusunu yemek için harekete geçerler. Simon ile Nala ilk etapta kaçmayı başarsalar da, sırtlanlar onları sıkıştırır.

Aslan Kral – The Lion King filminde;Tam her şey bitti dedikleri dakika Mufasa yardımlarına yetişir. Mufasa oğlunu ve arkadaşını kurtarmayı başarır. Mufasa’nın kardeşi Scar sırtlanların yanına gelerek, yeni bir planı olduğunu bu planı uygularlarsa, hem Mufasa’dan hem de Simon’dan kurtulacaklarını söyler. Scar, Simon’a tuzak hazırlar. Bu tuzak doğrultusunda onu bir vadinin içine götürür. Sırtlanlar diğer hayvanları korkutarak bu vadiye yönlendirirler. Simon diğer hayvanların arasında ezilme tehlikesi yaşar.  Mufasa, Simon’u kurtarmak için vadiye gelir. Mufasa, Simon’u kurtarmayı başarır. Kendisi de kayalıklara tırmanarak kurtulmayı başarır. Ancak tepeye çıktığında kardeşi Scar onu yukarı çekeceğine aşağıya iterek ölmesine sebep olur.

Aslan Kral – The Lion King filminde; Simon babasının düşüp öldüğünü görünce yanına gider. Amcası Scar yanına gelir. Simon’a buralardan gitmesi gerektiğini, babasının ölümünden suçlu olduğunu söyler. Simon oradan ayrılıp gitmeye başlayınca, Scar, sırtlanlara onu öldürmeslerini söyler. Sırtlanlar Simon’un peşine düşerler. Simon kayalıklardan aşağıya düşer. Sırtlanlar, Simon’un düştüğü yerden kurtulmasına imkan olmadığını düşündüklerinden öldüğüne inanırlar. Simon kayaların dibine kadar düşmemiştir. Simon, Gurur diyarından ayrılıp başka diyarlara doğru yola çıkar. Yolda bitkin düştüğü sırada akbabalar tam saldıracağı sırada, Yaban domuzu Pumbaa ve küçük arkadaşı Timon onu kurtarır. Simon yeni arkadaşlarının diyarında yaşamaya başlar. Simon burada yaşamaya başlar. Simon geri dönecek mi? Amcasından ve sırtlanlardan intikamını alacak mı? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Aslan Kral – The Lion King filmini izlemeniz öneririm. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Aslan Kral – The Lion King Filminden Kareler

Aslan Kral - The Lion King Sansürsüz 4K İndir

Aslan Kral - The Lion King Sansürsüz 4K İndir

Aslan Kral - The Lion King Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 9.06 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.