Anasayfa > Full Oyunlar > Assassin’s Creed Unity Full Oyun İndir

Assassin’s Creed Unity Full Oyun İndir

Assassin’s Creed Unity Torrent

 


AÇIKLAMA

Assassin’s Creed Unity, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Kasım 2014’te Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Assassin’s Creed serisinin sekizinci büyük bölümü ve 2013’ün Assassin’s Creed IV: Black Flag’in halefi. Ayrıca önceki nesil konsollar, PlayStation 3 ve Xbox 360 için aynı tarihte piyasaya sürülen Assassin’s Creed Rogue ile de bağları var.

Arsa, gerçek dünyadaki olayların kurgusal bir tarihinde geçiyor ve özgür iradeyle barış için savaşan Suikastçılar ile kontrol yoluyla barışı arzulayan Tapınakçılar arasındaki asırlık mücadeleyi takip ediyor. Hikaye, Fransız Devrimi sırasında Paris’te geçiyor; tek oyunculu hikaye, Arno Victor Dorian’ın Devrim’in arkasındaki gerçek güçleri ortaya çıkarma çabalarını anlatıyor. Oyun, serinin üçüncü şahıs açık dünya keşfini sürdürmenin yanı sıra yenilenmiş bir savaş, parkur ve gizlilik sistemi sunuyor. Oyun aynı zamanda Assassin’s Creed serisine kooperatif çok oyunculu oyun sunuyor ve dört oyuncunun anlatı odaklı görevlere katılmasına ve açık dünya haritasını keşfetmesine izin veriyor.

Assassin’s Creed Unity, yayınlandıktan sonra karışık eleştiriler aldı. Övgü, görsellerine, geliştirilmiş oynanışına, özelleştirme seçeneklerine, çok oyuncu odaklı formata, görev tasarımına, ayarına, karakterizasyonuna ve anlatımına yönlendirildi. Bununla birlikte, oyun, oyun yeniliği, rafine edilmemiş kontroller ve piyasaya sürüldükten sonra sayısız grafik sorunları ve hatalar eksikliği nedeniyle eleştirildi. Teknik sorunlar nedeniyle oyunun zayıf lansmanı nedeniyle Ubisoft bir özür diledi ve tazminat teklif etti.

Assassin’s Creed Unity’yi Viktorya İngiltere’sinde gerçekleşen ve Ekim 2015’te piyasaya sürülen Assassin’s Creed Syndicate izledi.

Assassin’s Creed Unity Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Assassin’s Creed Unity Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP / Vista / 7/8
İşlemci: 3.3 GHz
RAM: 6 GB
Ekran Kartı: 2 GB
Sabit disk alanı: 40 GB


RESİM ve VİDEOLAR

Assassin's Creed Unity
Assassin's Creed Unity
Assassin's Creed Unity


İNDİRME LİNKLERİ:
Assassin’s Creed Unity Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.