Anasayfa > Aile > Ateşin Düştüğü Yer Sansürsüz Full İndir

Ateşin Düştüğü Yer Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Ateşin Düştüğü Yer

Filmin Türü: Aile, Dram, Psikolojik

Filmin Yılı: 2012 – Türkiye

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: İsmail Güneş

Filmin Oyuncuları: Elifcan Ongurlar, Hakan Karahan, Özlem Balcı, Serhan Süsler, Yeşim Ceren Bozoğlu

Filmin Süresi: 105 Dakika

Ateşin Düştüğü Yer Fragman İzle

Ateşin Düştüğü Yer Özet ve Detaylar

Osman ve eşi Hatice Antalya’da bir çiftlikte işçi olarak çalışan 6 çocuk sahibi ve muhafazakar değerlere sahip bir karı-kocadır. Bir gün 16 yaşındaki kız çocukları Ayşe rahatsızlanınca onu Alman bir çiftin yardımıyla devlet hastanesine kaldırırlar ve genç kız apar topar kalp ameliyatına alınır. Fakat bu süreçte aynı zamanda 3,5 aylık hamile olduğu ortaya çıkar. Kızlarını kalp hastalığından kurtarmak için çırpınırlarken bir anda ona düşman kesilen ailesi, şimdi töreye boyun eğip Ayşe’nin canını almaktan çekinmeyecektir… Töre evlat sevgisine baskın mı gelecektir?
İsmail Güneş’in üçlemenin son filmi olarak çektiği yapım, yaşanan gerçek bir töre cinayetine dayanıyor. Senaryosu da Güneş’e ait olan film evlat sevgisi ve töreye boyun eğme kavramları arasında gidip gelen bir yapım.

Ateşin Düştüğü Yer filmi, 2012 yılında gösterime giren, Aile, Dram ve Psikolojik türde güzel bir film. Ateşin Düştüğü Yer filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Film toplumuzun var olan töre cinayetlerine başka bir açıdan bakmış. Filmin içeriği hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Osman ve Hatice altı çocuk sahibi, bir çiftlikte işçi olarak çalışan, muhafazakar değerlere sahip bir ailedir. Bir gün ailenin 16 yaşındaki kızı Ayşe ansızın hastalanır. Ayşe hastalanınca, bir alman çiftin yardımı ile devlet hastanesine kaldırılır, ve ameliyata alınır. Ameliyat esnasında Ayşe’nin üç buçuk aylık hamile olduğu ortaya çıkar. Aile, bu zamana kadar Ayşe’yi yaşatmak için uğraşırken şimdi, töreler gereği öldürmenin yollarını aramaktadır. Bu iş için baba görevlendirilir. Bakalım töre mi yoksa evlat sevgisi mi kazanacak?

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Ateşin Düştüğü Yer Filminden Kareler

Ateşin Düştüğü Yer Sansürsüz Full İndir

Ateşin Düştüğü Yer Sansürsüz Full İndir

Ateşin Düştüğü Yer Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 695 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.