Anasayfa > Aksiyon - Macera > Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Atiye 1.Sezon 1.Bölüm

Filmin Türü: Drama, Gizem, Fantastik, Aksiyon

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB:

Filmin Yönetmeni: Ozan Açıktan

Filmin Oyuncuları: Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan, Cezmi Baskın

Filmin Süresi: Dakika

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Fragman İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Özet ve Detaylar

Atiye genç bir kadındır. Resim ile uğraşmakta, bir okulda geçici öğretmenlik yapmaktadır. Sevgilisi Ozan ile mutlu yaşamaktadır. Atiye, yaşlı bir kadının sürekli onu gözetlediği görmekte. Ancak kadının yanına gitmeye çalıştığında kadın ortalıktan kaybolmaktadır. En çok istediği şey olan kişisel resim sergisini açar. Bu sergi sırasında da kadını görür. Fakat ona yine ulaşamaz. Göbeklitepe’de kazı çalışması yapan ekipler ilginç bir şekil figürü bulurlar. O bölgede olan gazeteci bu sembolün resmini gazetede yayımlar. Atiye resmi görünce çok şaşırır. Bu resmi yıllardır bilmeden kendisi çizmektedir. Kendi kafasında oluşan sorulara cevap bulmak için, Göbeklitepe’ye gider. yolda yanına bir kız çocuğu biner. Kız çocuğu onu Göbeklitepe’nin bulunduğu yere götürür. Atiye burada kazı ekibinin başında ki Arkeolog Erhan Hoca ile görüşür. Erhan Hoca onu yeni kazı alanına sokmaz. Gece kız çocuğu kaldığı yere gelir ve onu Göbeklitepe’de yeni kazı yapılan alana sokar. Atiye ile kız çocuğu bu alanı gezerken, çalışanlar tarafından alndan çıkartılırlar. Erhan Hoca bir daha izinsiz bu alana girerse polis çağıracağını söyler. Atiye İstanbul’a döner.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Filminden Kareler

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.26 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.