Anasayfa > Aksiyon - Macera > Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Atiye 1.Sezon 2.Bölüm

Filmin Türü: Drama, Gizem, Fantastik, Aksiyon

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB:

Filmin Yönetmeni: Ozan Açıktan

Filmin Oyuncuları: Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan, Cezmi Baskın

Filmin Süresi: Dakika

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Fragman İzle

Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Özet ve Detaylar

Ozan, Atiye’nin ani bir karar ile Göbeklitepe’ye gitmesinden dolayı meraklanır. Atiye İstanbul’a dönünce, evlenme teklif eder. Atiye sevgilisinden gelen bu teklifi kabul eder. Ozan’ın babası kız isteme merasimini tamamlar evde söz yüzükleri takıldığı sırada, Atiye yaşlı kadını yeniden görür. Kapıya koşup baktığında, yaşlı kadın yoktur. Erhan yeni bulduğu bilgiler ile İstanbul’a döner. Atiye’nin unuttuğu kimliğini ona verir. Bu esnada sonraki gün gelirse onu Öner Hoca ile tanıştıracağını belirtir. Atiye sonraki gün annesi ile alış verişe giderken, ani bir karar ile Erhan’ın yanına gider. Erhan, Atiye’yi Öner Hoca ile tanıştırır. Öner Hoca, Erhan’a babasının defterini verir. Ozan ve Atiye’nin aileleri buluşmuş düğün hazırlıklarını konuşmaktadır. Atiye bu esnada sesler duyar. Sesleri takip ettiğinde diğer odada tabutun içinde kendini görür ve çığlık atar. Aile fertleri, Atiye’nin çığlığının üzerine odaya koşar. Fakat odada tabut falan yoktur. Atiye’yi hastaneye kaldırırlar. Erhan bütün gece babasının defterini inceler. Defterde Zühre ismine rastlar. Bu ismi Atiye’ye sormak isteyince onun hastanede olduğunu öğrenir. Hastaneye gelir.atiye, Zühre ismini Öner Hoca’nın odasında ki dosyada gördüğünü söyler. Erhan gece Öner Hoca’nın odasına girerek dosyayı alır. Otoparkta arkadan birisi kafasına vurarak dosyayı ve babasının defterini alır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Filminden Kareler

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.01 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.