Anasayfa > Aksiyon - Macera > Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Atiye 1.Sezon 4.Bölüm

Filmin Türü: Drama, Gizem, Fantastik, Aksiyon

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB:

Filmin Yönetmeni: Ozan Açıktan

Filmin Oyuncuları: Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan, Cezmi Baskın

Filmin Süresi: Dakika

Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Fragman İzle

Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Özet ve Detaylar

Atiye düğünden, Erhan ve Zühre ile beraber ayrılır. Hepsi beraber Nemrut’a doğru yola çıkar. Serdar bir basın açıklaması yaparak, Atiye’nin hastalandığını söyler. Atiyeler yolda giderken, Serdar’ın adamı onları görür. Serdar onları takip etmesini söyler. Atiye’nin ailesine onu bulamadığını söylüyor. Atiye’nin babası onu mobese kameralarından onların izini takip edebileceğini söyler. Eşi Serap hanım, Serdar Beyin bulamadığını sen nasıl bulacaksın diye tersler. Mustafa Bey yine de araştırma yapar. Zühre ile Serap’ın yakın zamanda buluştuklarının resimlerini, Serap’a gösterir. Serap annesinin yaşadığını itiraf etmek zorunda kalır. Atiye ve yanındakiler, Nemrur Dağı’na çıkmışlardır gece kalabilmek için çadırlarını kurarlar. Atiye sabaha karşı Zühre’yi göremeyince aramaya çıkar. Bu arada Serdar’ın adamı çadırlara yaklaşır. Sese uyanan Erhan ile adam kavga eder. Adam bir fırsatını bulup kaçar. Atiye, Zühre’yi dağda bulur. Zühre zamanın geldiğini söyler. Atiye’ye bazı şeyler anlatır ve ölür. Atiye küçük kızı görür. Küçük kızı takip ederek bir mağaraya girer. Atiye mağaraya girince, mağaranın girişi gürültü ile kapanır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Filminden Kareler

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.26 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.