Anasayfa > Aksiyon - Macera > Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Atiye 1.Sezon 5.Bölüm

Filmin Türü: Drama, Gizem, Fantastik, Aksiyon

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB:

Filmin Yönetmeni: Ozan Açıktan

Filmin Oyuncuları: Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan, Cezmi Baskın

Filmin Süresi: Dakika

Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Fragman İzle

Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Özet ve Detaylar

Atiye mahsur kaldığı mağaradan bir çıkış aramaktadır. Gördüğü hayaller onu mağaranın daha derinlerine doğru götürmektedir. Mağara içinde ilerledikçe, hayalinde geçmişi ile ilgili hatırlayamadıkları gözünün önüne gelir. Annesinin bebekliğinde ki davranışlarını, Ozan’ın onun alkollü olduğu bir günde ona zorla sahip olmasını görür. Kral ve Kraliçenin mezarlarına ulaşmıştır. Erhan, Atiye’yi bulamayıp, Zühre’nin ölüsü ile karşılaşınca, güvenlik güçlerine haber vermiştir. Atiye’nin ailesi ve Ozan’ın ailesi Nemrut’a gelmiştir. Ozan, Erhan’a saldırmaya çalışır. Güvenlik güçleri Erhan’ı şüpheli olarak göz altına alır. Erhan, Atiye’nin yer altında ki mağaralarda mahsur kalmış olabileceğini söyler. Kurtarma ekipleri yeraltını incelemek için cihazlar ve koku alan köpekler getirir. Yer altında canlı olduğunu tespit ederler. İş makineleri ile mağaranın ağzını açmaya çalışırlar. Makineler arıza yapar. Bunun üzerine mağaranın ağzını patlayıcı ile açmayı düşünürler. Erhan telsizden bu haberi duyunca, görevli komutana bunun çok tehlikeli olduğunu yeraltında bir sürü tünelin olduğunu ve hepsinin çökebileceğini söyler. Fakat Serdar’ın etkisi ile patlayıcı döşemeye başlarlar. Erhan bulunduğu yerden kaçmayı başarır. Cansu’nun yardımı ile mağaranın çıkışını bulur ve oradan kazmaya başlar. Sabah olunca kurtarma ekipleri patlayıcıyı patlatır. Ancak mağaranın girişi açılmamıştır. Toprak kayması sonucu Atiye yeryüzüne çıkar. Atiye’yi Erhan ile Cansu bulur.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Filminden Kareler

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.37 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.