Anasayfa > Dram > Atlantique Sansürsüz Full İndir

Atlantique Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Atlantique

Filmin Türü: Dram,

Filmin Yılı: 2019 – Fransa, Senegal

IMDB: 7.1

Filmin Yönetmeni: Mati Diop

Filmin Oyuncuları: Abdou Balde, Aminata Kane, Ibrahima Mbaye

Filmin Süresi: 104 Dakika

Atlantique Fragman İzle

Atlantique Özet ve Detaylar

Atlantique filminde; Süleyman büyük bir kulenin yapım inşaatında çalışan genç bir adamdır. Burada çalışan işçiler üç aydır maaşlarını almamışlardır. Maaşlarını istediklerinde yakın zamanda ödeneceğini söylemişlerdir. Onlar ise aile geçindirdiklerini bu yüzden maaşlarının hemen ödenmesi gerektiğini söylerler. Maaşları ödenmeyen on tane kadar işçi kaçak olarak bot ile İspanya’ya gitmeye karar verirler. Ada, Süleyman’ın sevgilisi genç bir kızdır.

Atlantique filminde; Onu kendinden yaşça büyük ve sevmediği bir adam olan Ömer ile evlendireceklerdir. Süleyman , Ada ile buluştuğunda gideceğini söylemeye çekinir. Tam bir vedalaşma yapamazlar. Ada, Süleyman’ın gittiğini diğer kız arkadaşlarından öğrenir. Ailesi, Ömer ile düğün hazırlıklarına başlar. Düğün gecesi, düğün evinde, Ömer’in yatak odasında yangın çıkar. Polis olayı soruşturmaya başlar. Bu soruşturma da Süleyman’ı gördüğünü iddia eden görgü tanıkları vardır. Polis bu iddialar üzerine Ada’yı sorguya çeker ve onun Süleyman’a yardım ederek bu odayı yaktığını söyler. Ada, Süleyman’ın İspanya’ya gittiğini bir haftadır görmediğini söyler.

Atlantique filminde; Bu arada kule sahibinin evine, kulede çalışıp okyanusa açılan gençlerin sevgilileri, kendilerini bilmez halde dört aylık maaşları istemeye gider. Bina sahibi bu olayı polise bildirir. Polis adamın evinin etrafında üstün koruma tedbirleri alır. Ancak bu kızlardan biri eve girmeyi başarır ve adama yarın gece saat üçte işçilerin maaşı olan parayı mezarlığa götürmesini söyler. Bu kız çıkarken binada yangın çıkar. Polis kızı göz altına alır. Arabada göz altında olan kız sabah arabada yoktur. Kızların hepsi evlerindedir.

Atlantique filminde; Ömer’in ailesi, Ada’nın bekaret testi yapması gerektiğini söyler. Ada’nın ailesi, Ada’ya bekaret testi yaptırır. Bu testte Ada Bakire çıkar. Fakat Ada ailesinden ayrılma kararı alır. Ailesinden ayrılan Ada, arkadaşı ile buluşur ondan mekanının anahtarını alır. Bu sırada onu takip eden genç polis göz altına alır. Süleyman’ın nerede olduğunu sorar. Ömer, Ada’yı göz altından çıkartır. Ada, Ömer’e onunla gelmeyeceğini söyleyerek ondan ayrılır. Ada’nın telefonuna Süleyman adına mesaj gelir ve gece saat üç gibi buluşmak istediğini söyler. Süleyman, İspanya’ya doğru yola çıkan ve okyanusta batan bota bindi mi? Ömer’in evindeki yangını kim çıkarttı? Kızlar neden zombi gibi hareket etti? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için sitemizden, Atlantique filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Atlantique Filminden Kareler

Atlantique Sansürsüz 4K İndir

Atlantique Sansürsüz 4K İndir

Atlantique Sansürsüz 4K İndir

Atlantique Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 3.11 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.