Anasayfa > Bilim Kurgu > Automata Filmi Sansürsüz İndir

Automata Filmi Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Automata

Filmin Türü: Bilim Kurgu, Gerilim

Filmin Yılı: 2014 – İspanya, Bulgaristan, ABD, Kanada

IMDB: 6.1

Filmin Yönetmeni: Gabe Ibáñez

Filmin Oyuncuları: Antonio Banderas, Birgitte Hjort Sørensen, Dylan McDermott, Robert Forster, Tim McInnerny, Melanie Griffith

Filmin Süresi: 109 Dakika

Automata Filmi Fragman İzle

Automata Filmi Özet ve Detaylar

Bilim kurgu ve gerilim içeren aksiyon, macera ve distopik bir hikaye için kemerlerinizi bağlayın. Gabe Ibanez’in yönetmeliğini yaptığı 2014 çıkışlı distopik bir fantastik film olan Automata, yapay zeka ve robot kavramına bambaşka bir perspektiften bakan senaryosu ve anlayışıyla sizleri bambaşka bir fantastik maceraya sürükleyecek.

109 dakikalık gerilim ve aksiyon dolu bu bilim kurgu filmi olan Automata, İspanya, Bulgaristan, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada ortak yapımıdır. Altın küre ödüllü ve daha önce Oscar ödülüne aday gösterilmiş olan Melanie Griffith başta olmak üzere Antonio Banderas, Birgitte Hjort Sørensen, Dylan McDermott, Robert Forster, Tim McInnerny muhteşem bir oyuncu kadrosuna sahip olan Automata, yaşadığımız yıl olan 2020’den çok da uzak olmadığı söylenebilecek 2044 yılında geçmektedir. Adeta çöplüğe ve harabeye dönmüş yer yüzünde neredeyse yok denecek kadar insan yaşamaktadır. İnsanlar tarafından üretilen yapay zekalı robotlar çevrenin bu denli kötü ve harabe olmasına rağmen insanlara hizmet etme görevini üstlenmişlerdir. Fakat robotlar için ilk kural, herhangi bir canlının öldürülmesinin ve kendileri ile ilgili bir değişiklik yapılmasının robotlar açısından yasak olmasıdır. Bu yasak robotlar için değiştirilemez ve çiğnenmesi yasak bir protokoldür. Antonio Banderas tarafından canlandırılan ve Automata’da sigortacı karakter olan Jacq Vaucan ise kendisini değiştiren ve iyileştirmeye çalışan bir robotu fark eder ve konuyu derinlemesine araştırır.

2014 yılının başarılı distopik filmlerinden olan Automata, uluslararası film ve dizi değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinden toplamda 6.1 puan alarak bizleri üzmüş olsa da hak etmiş olduğu puanın gönüllerde en az 7 seviyelerinde olduğunu söyleyebiliriz. Senaryo metni Gabe Ibanez, Igor Legarreta ve Javier Sanchez Donate tarafından kaleme alınan Automata’nın yönetmenlik koltuğunda ise yine filmin senaryo metni yazarlarından olan Gabe Ibanez oturmuştur.

Automata’nın ne en özgün senaryo ne de sahne efekti açısından Oscar kapsamında herhangi bir ödülü bulunmasa da, muhteşem bir kurguya sahip senaryo metninde yer alan kurgusu ve de başarılı ve bir o kadar da usta oyuncu kadrosuyla sizlere fantastik bir distopya sunacağından hiç şüpheniz olmasın.

Distopik bir dünya hayranı olanların kesinlikle kaçırmaması gereken bu film, bilim kurgu, macera, gerilim ve aksiyonun ustalıkla harmanlanmış olduğu ve her bilim kurgu severin favori listesinde olması gereken bir eser olarak sizlere tavsiye edebileceğimiz filmler arasında yer almaktadır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Automata Filminden Kareler

Automata Filmi Sansürsüz 4K İndir

Automata Filmi Sansürsüz 4K İndir

Automata Filmi Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.36 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.