Anasayfa > Dram > Av Mevsimi Sansürsüz Full İndir

Av Mevsimi Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Av Mevsimi

Filmin Türü: Dram, Gerilim

Filmin Yılı: 2010 – Türkiye

IMDB: 7.5

Filmin Yönetmeni: Yavuz Turgul

Filmin Oyuncuları: Cem Yılmaz, Çetin Tekindor, Melisa Sözen, Okan Yalabık, Şener Şen

Filmin Süresi: 140 Dakika

Av Mevsimi Fragman İzle

Av Mevsimi Özet ve Detaylar

İşinin ehli bir polis olan Ferman (Şener Şen), yıllanmış tecrübesi, dikkate şayan sezgileri ve konularının uzmanı takipçiliğiyle tüm teşkilatta küçük çapta bir efsanedir. Kendi aralarında Ferman’dan “Avcı” diye bahsederler. Teşkilatın bir diğer figürü ise yalnızca bakışlarıyla bile lakabının hakkını veren “Deli” İdris (Cem Yılmaz) olarak dikkat çekmektedir. Bu çılgın ikili, cinayet masasında görevli, baba-oğul kadar yakın iki polistir. Antropoloji mezunu, sessiz sakin Hasan (Okan Yalabık) ise bu ikiliye yeni katılmış bir “Çömez” olarak aralarında dolaşır. Öldürülen genç bir kız, onları uyuşturucu taciri Asit’le, Türkiye’nin en varlıklı adamlarından Battal Çolakzade’yle (Çetin Tekindor), kızın ağabeyleri Abbas, Vakkas ve daha birçok farklı adamlarla karşı karşıya bırakacaktır. Hayatını karısına adayan, onun illet hastalığıyla boğuşan Ferman, boşandığı eşi Asiye’ye (Melisa Sözen) delicesine bağlı İdris, yeni mezun ve bu dünyada turist gibi dolaşan çömez Hasan… Çözmeye çalıştıkları cinayet, bu üç polisin hayatını bir daha asla eski haline dönüştüremeyecektir.

Av Mevsimi filmi, 2010 yılında gösterime giren, Dram ve Gerilim türünde güzel bir film. Av Mevsimi filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Ferman tecrübeli ve işinin ehli iyi bir polistir. İşinin uzmanlığından dolayı teşkilatta efsane olmuştur. Deli İdris, lakabının hakkını veren, bakışlarından bile biraz deli olduğu anlaşılmaktadır. İşinde uzman bu iki çılgın polis cinayet masasında çalışmaktadır. Bu ikiliye yeni katılan Hasan sessiz sakin bir polistir. Üzerinde çalıştıkları bir cinayet davası bu üç polisin hayatını komple değiştirmiştir. Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Av Mevsimi Filminden Kareler

Av Mevsimi Sansürsüz Full İndir

Av Mevsimi Sansürsüz Full İndir

Av Mevsimi Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.51 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.