Anasayfa > Dram > Aydede Filmi Sansürsüz Full İndir

Aydede Filmi Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Aydede Filmi

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2018 – Türkiye

IMDB: 6.3

Filmin Yönetmeni: Abdurrahman Öner

Filmin Oyuncuları: Ayşe Nil Şamlıoğlu, Bilal Zeynel Çelik, Ezgi Mola, Mehmet Özgür, Reha Özcan

Filmin Süresi: 113 Dakika

Aydede Filmi Fragman İzle

Aydede Filmi Özet ve Detaylar

Aydede, Ay’a gittiğini zannettiği dedesinin yanına gitmenin yolunu arayan küçük bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Bekir küçük yaşta babasının kaybeden bir çocuktur. Bekir’in annesi Rabia, babası İlyas ile birlikte tuhafiye dükkanını işleterek oğluna bakmaya çalışır. Fakat İlyas’ın ölümü herkesin hayatını derinden etkiler. Bekir’e üzülmemesi için dedesinin Ay’a gidip Aydede olduğu söylenir. Artık Bekir’in tek amacı vardır; o da filmlerde gördüğü gibi bisikletini alıp dedesinin yanına Ay’a gitmek. Babasının ölümü üzerinde maddi zorluk çekmeye başlayan Rabia ve ailenin diğer üyeleri arasında miras kavgası başlar. Ablası ile aralarında miras kurası çeken Rabia evi ve tuhafiye dükkanının kaybedince büyük bir çıkmaza girer. Kendisine ve oğluna bakmak için çare arayan Rabia, tüm bu sıkıntıların yanı sıra bir de platonik aşkı ile uğraşır.

Yönetmen koltuğunda Abdurrahman Öner’in oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Ezgi Mola, Bilal Zeynel Çelik, Mehmet Özgür, Reha Özcan, Banu Fotocan, Ayşenil Şamlıoğlu, Nazan Kesal, Nalan Kuruçim, Emirhan Ateş gibi isimler yer alıyor. Senaryosunda yönetmen Öner’in imzasının bulunduğu dram türündeki filmin görüntü yönetmenliğini Meryem Yavuz üstleniyor.

Aydede Filmi 2018 yılında gösterime giren, Dram türünde güzel bir film. Aydede Filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Ay’a gittiğini sandığı dedesinin yanına gitmenin yollarını arayan bir küçük çocuğun hikayesini konu olarak işlemiş. Bekir’in annesi Rabia, babası ile birlikte bir tuhafiye dükkanı çalıştırmaktadırlar. Rabia’nın babası, Bekir’in dedesi İlyas ölünce, oğlunu bakabilmek için dükkanı Rabia işletir. Bekir’e dedesinin Ay’a gittiğini söylerler. Bu arada Rabia’nın kardeşleri miras kavgasına tutuşur, ve kura çekilir. Rabia kura da evi ve dükkanı kaybeder. Bundan sonra Rabia için zor günler başlamıştır. Bu zor günlerin yanında birde platonik aşkı ile uğraşmak zorundadır. Bekir ise dedesinin yanına Ay’a gitmenin hayallerini kurmaktadır. Bu güzel filmi evinizde izlemek isterseniz, indirbakalim.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Aydede Filmi Filminden Kareler

Aydede Filmi Sansürsüz Full İndir

Aydede Filmi Sansürsüz Full İndir

Aydede Filmi Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.81 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.