Anasayfa > Aile > Bal Kaymak Sansürsüz Full İndir

Bal Kaymak Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Bal Kaymak

Filmin Türü: Komedi, Dram, Aile

Filmin Yılı: 2018 – Türkiye

IMDB: 5.3

Filmin Yönetmeni: Onur Tan

Filmin Oyuncuları: Filiz Ahmet, Sabina Ajrula, Beren Gökyıldız, Ömer Tan, Melissa Yıldırımer, Yunus Emre Yıldırımer, Kenan Çoban, Tarık Ünlüoğlu

Filmin Süresi: 111 Dakika

Bal Kaymak Fragman İzle

Bal Kaymak Özet ve Detaylar

Ailenizle, eşinizle ve hatta çocuklarınızla izleyebileceğiniz Tarık Ünlüoğlu ve Filiz Ahmet’in oyunculuklarıyla harikalar yarattığı ve arkaplan ve lokasyonlarını Balkanlar’ın süslediği Bal Kaymak 18 Mayıs 2018 tarihinde sinema salonlarında izleyicilerle buluştu. Yönetmenliği ve yapımcılığı son dönemlerin popüler dizisi olan eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yönetmeni Onur Tan tarafından yapılan Bal Kaymak filminin dağıtıcısı ise CGV Mars Dağıtım şirketidir.

Türkiye’de izlenme rakamları yaklaşık olarak 45 bin kişi civarında olan Bal Kaymak filiminin uluslararası film ve dizi değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde yapılan değerlendirme sonucunda almış olduğu puan 5.3 olarak belirtilmektedir.

Komedi, dram ve aile kategorilerindeki balkan motifleriyle süslenmiş harika bir hikaye anlatacak olan Bal Kaymak filmi Feyyaz Kuruş tarafından bestelenen ve Ferhat Göçer tarafından seslendirilen müzikleriyle de izleyicisine memnun etmeyi başarmıştır.

Bal Kaymak filmi aslında parça pinçik olmuş bir ailenin tekrar bir araya gelmeye çalışma çabasını tatlı ve bir o kadar da samimi bir şekilde izliyor olacaksınız. Balkan diyarının harika atmosferinde geçen hikayeyi konu edinen Bal Kaymak adlı filmde küçücük bir kız çocuğu olan Bade isimli karakterin dünyanın en iyi balını yaptığı ve ürettiğini iddia eden dedesi ile dünyanın en iyi kaymağını yaptığı iddia eden küskün ninesi arasında geçen gülünç kavgaların ortasında kalması ile başlayan komedi dolu olaylar serisi sizlere tebessüm ettirecek kadar da dram içeriyor olacak.

Filiz Ahmet, Sabina Ajrula, Beren Gökyıldız, Ömer Tan, Melissa Yıldırımer, Yunus Emre Yıldırımer, Kenan Çoban, Tarık Ünlüoğlu gibi Türk sinema ve tiyatrosu açısından çok önemli olan ve başarılı birçok ismi oyuncu kadrosunda bulunduran Bal Kaymak sadece senaryosu ve hikayesi ile değil oyuncularının başarısı ile de sinema keyfine doymanızı sağlayacak bir yapım olarak ön plana çıkmaktadır.

Sadece fragmanını izleyip ne denli duygusal ve izlemeye değer bir film olduğunu dile getiren birçok izleyicisinin yanı sıra, baştan sona güzel ve samimi bir aile hikayesi ile izleyicisini duygulandıran bu tür aile filmleri her sinema sever tarafından izlenmelidir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Bal Kaymak Filminden Kareler

Bal Kaymak Sansürsüz Full İndir

Bal Kaymak Sansürsüz Full İndir

Bal Kaymak Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.45 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.