Anasayfa > Full Oyunlar > Baldur’s Gate 3 Full Oyun İndir

Baldur’s Gate 3 Full Oyun İndir

Baldur’s Gate 3 Torrent

AÇIKLAMA

Baldur’s Gate serisi tam bir fantastik dünya oyunu olarak karşımıza daha önce de çıkmıştı. Tam bir rol yapma oyunu olan bu oyun öteki oyuncularla da iletişiminizi sağlayarak bambaşka bir eğlence bizlere sunuyor. Bu sayede oyunda öteki oyuncularla oldukça güzel zaman geçirmek ve yeni dostlar da edinmek tamamiyle bizim elimizde. Baldur’s Gate 3. Serisi ile hayran kitlesinin uzun bekleyişini sona erdirdi. Bilmeyenler için biraz detay  vereyim oyun hakkında. Oyun fantastik dünyaların ve sıradışı ırkların olduğu, biraz da Yüzüklerin Efendisi adlı filmin içeriğindeki karakterlerin oluşturduğu doğaüstü bir oyun. İçerisinde yaklaşık 16 ırk bulundurmakla birlikte 6 da sınıf bulunduruyor. Her ırk seçiminin içinde de birtakım konum ve satatü belirtecek farklılıklar da mümkün. Seçtiğiniz ırkın birde taraftarlarıından birini seçmekle mükellefsiniz yani. İçerdiği 6 sınıfı da sayacak olursak Wizard, Warlock, Ranger, Fighter, Rogue ve Cleric şeklinde sizlere sıralayabilirim. Seçim yapmak size kalmış. Her karakter farklı güç ve karakteristik özelliklere sahip ki bu durum ilerleyişiniz bakımından sizi oldukça etkileyecek diyebilirim. O yüzden karakter seçiminizi yaparken dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Hikaye modundan da biraz bahsetmek isterim. Oyuna bir gemide esir olarak başlıyorsunuz. Her ırktan yakaladığı varlıkları kendi ırkından bir bireye dönüştürmeyi amaç edinen Ilithitler ırkı tarafından alıkonulmuşsunuz ve sizin üzerinizde birtakım deneyler yapıyorlar. Tam bu esnada da düşman ırkları tarafından gemi saldırıya uğruyor sizde böylelikle o yaşanan hengame sırasında bulunduğunuz konumdan kurtularak görevler yapmaya başlıyorsunuz. Oyunun hikaye modu bir günden biraz daha fazla bi süre de tamamlanıyor ki daha kısa veya daha uzun sürede bitirebilmek de sizin becerilerinize ve oyun stratejinize kalmış bir durum. Çevrimiçi oyun süresince de daha önceki oyunlarında barındırmayan bir zar çok iyi bir zar sistemi mevcut. Bu zar sistemiyle oyununuz yetenekleriniz ne denli iyi veya kötü olursa olsun biraz şansla herşeyin çıkacak sonuçla değişebileceğini oyunda birçok kez kanıtlıyor diyebilirim. Sizin de seveceğiniz bu oyunu zaman kaybetmeden indirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. İyi eğlenceler dilerim.

Baldur’s Gate 3 Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-bit
İşlemci: Intel i5-4690 / AMD FX 4350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 780 / AMD Radeon R9 280X
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 150 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Default API is Vulkan 1.1. Directx11 API also provided. The minimum requirements might decrease over the course of Early Access, as performance improves.
ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel i7 4770k / AMD Ryzen 5 1500X
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 6GB / AMD RX580
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 150 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Default API is Vulkan 1.1. Directx11 API also provided. The recommended requirements might decrease over the course of Early Access, as performance improves.


RESİM ve VİDEOLAR

Baldur’s Gate 3 Torrent İndir

Baldur’s Gate 3 Torrent İndir

Baldur’s Gate 3 Torrent İndir

Baldur’s Gate 3 Torrent İndir


İNDİRME LİNKLERİ:
Baldur’s Gate 3 Torrent İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 65.59 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.