Anasayfa > Aksiyon - Macera > Balon Pilotları – The Aeronauts Sansürsüz Full İndir

Balon Pilotları – The Aeronauts Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Balon Pilotları – The Aeronauts

Filmin Türü: Aksiyon, Biyografi, Macera

Filmin Yılı: 2019 – İngiltere

IMDB: 6.6

Filmin Yönetmeni: Tom Harper

Filmin Oyuncuları: Eddie Redmayne, Felicity Jones, Tim McInnerny, Tom Courtenay, Vincent Pérez

Filmin Süresi: 100 Dakika

Balon Pilotları – The Aeronauts Fragman İzle

Balon Pilotları – The Aeronauts Özet ve Detaylar

Balon Pilotları – The Aeronauts Filminde; Amelia Wren, balon pilotudur. Yıllarca kocası ile beraber balon pilotluğu yapmış, kocası bir balon kazasında öldükten sonra iki yıl kadar süre balona binmemiştir. James Glaisher, metroloji alanında uğraşan genç bilim insanıdır. James’in hava olayları ile ilgili ilginç görüşleri vardır. Ancak 1860’lı yıllardaki bilim kurulunda bu fikirlerini söylediğinde, orada bulunanlar bu genç bilim insanı ile dalga geçerler. Fakat James’in hedefi gökyüzüne çıkmak ve buradan hava olaylarını gözlemleyerek, hava durumları hakkında tahminler yapmak. Bunun için bir balon bulması lazım, balonu bulduktan sonra çok yükseğe çıkartacak pilot lazımdır.

Balon Pilotları – The Aeronauts Filminde; James verilen bir baloya davetsiz olarak giderek, Amelia ile tanışma fırsatı bulur. bu tanışmada hedeflerini ve yapacaklarının insanlar için çok faydalı olacağını söyler. Genç kadın James’in teklifini kabul eder. James, balon için bir sponsor bulur, ve güzel sağlam bir balon yapılır. Hedefleri bu zamana kadar hiçbir kadın ve erkek pilotun ulaşamadığı yüksekliğe çıkmaktır. Büyük bir şölen ile havalanırlar. İlk başlarda yükselmeleri çok eğlenceli ve sakindir. Ancak bulutların arasına çıktıklarında bir fırtınaya yakalanırlar. Bu fırtınadan kurtulmak için, bulutların üstüne daha yükseğe çıkarlar. Bu yükselişleri yukarı doğru olduğundan hava soğumaya başlar.

Balon Pilotları – The Aeronauts Filminde; Hava soğudukça sorunları da artmaya başlar. Çünkü yukarıdaki soğuk hava her şeyi dondurmaya başlamıştır. Hatta kendiler de donma tehlikesi ile karşı karşıyadırlar. James son güvercini ile aşağıdaki arkadaşına bilimsel verileri yollar. Aşağıya inmeyi düşündüklerinde ise aksilik başlamıştır. James donma tehlikesi geçirmekte, balonun tepesindeki gazı boşaltacak tıpa donmuştur. İkili balondaki aksilikleri atlatabilecekler mi? yaptıkları iş bilim kurulunda nasıl karşılanacak? İkisi de geriye dönebilecek mi? bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Balon Pilotları – The Aeronauts filmini indirip, Sansürsüz, Türkçe Dublaj, 4K kalitesinde Full olarak indirip, izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Balon Pilotları – The Aeronauts Filminden Kareler

Balon Pilotları - The Aeronauts Sansürsüz İndir

Balon Pilotları - The Aeronauts Sansürsüz İndir

Balon Pilotları - The Aeronauts Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.33 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.