Anasayfa > Dram > Başka Dilde Aşk Sansürsüz Full İndir

Başka Dilde Aşk Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Başka Dilde Aşk

Filmin Türü: Dram, Romantik

Filmin Yılı: 2009 – Türkiye

IMDB: 7.4

Filmin Yönetmeni: İlksen Başarır

Filmin Oyuncuları: Ayten Uncuoğlu, Emre Karayel, Lale Mansur, Mert Fırat, Saadet Işıl Aksoy

Filmin Süresi: 125 Dakika

Başka Dilde Aşk Fragman İzle

Başka Dilde Aşk Özet ve Detaylar

Onur’un tüm yaşamı, beraber spor yaptığı arkadaşlarından birinin doğum günü partisinde beklenmedik bir dönüşüme uğrayacaktır. Beraberce kürek takımında yeraldığı arkadaşı Vedat’ın doğum günü partisinde Zeynep’le tanışır ve hayatı değişir. Kalabalık ve gürültülü bir barda hiç konuşmadan geçen gecenin sonunda Zeynep, Onur’un işitme engelli olduğunu farkeder. Ama bu alışılmadık durum Zeynep’i Onur’dan soğutmaz. İşiyle, ailesiyle sorunlar yaşayan Zeynep, yaşadığı çevreyi sorgularken birazda bilmediği bir dünyanın merakıyla unuttuğu ceketini bahane ederek Onur’u ziyaret etmeye karar verir. Babasının annesini bir başka kadınla aldattığını öğrendikten sonra bu durumu içine sindiremeyip evini terkeden Zeynep, bir çok iş değiştirdikten sonra çağrı merkezinde çalışmaya başlar. Ancak çağrı merkezleri çok ağır çalışma koşullarına sahiptir ve karşılığında kazandığı az paradan çok mutsuzdur. Bütün gün telefonda tanımadığı insanlarla konuşmak zorunda kalan Zeynep konuşmadan anlaşabildiği Onur’la huzur bulacağına kani olur.

Başka Dilde Aşk filmi, 2009 yılında gösterime giren, Dram ve Romantik türde güzel bir filmdir. Başka Dilde Aşk filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Onur’un yaşama bakışı, beraber spor yaptığı arkadaşı Vedat’ın doğum gününde tanıştığı Zeynep’le değişir. Zeynep, Ailevi sorunlar yaşayan, en sonunda babasının annesi aldattığını gören ve evi terk eden, bir çağrı merkezinde çalışan genç bir kızdır. Zeynep, Onur ile tanıştıktan sonra, onu bir daha görmek için akşam unuttuğu montunu almayı bahane ederek tekrar Onur’un yanına gider. Zeynep, Onur’un işitme engelli olduğunu öğrenmiştir, ama onun için bu engel değildir. Çünkü en iyi anlaştığı insandır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Başka Dilde Aşk Filminden Kareler

Başka Dilde Aşk Sansürsüz Full İndir

Başka Dilde Aşk Sansürsüz Full İndir

Başka Dilde Aşk Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 700 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.