Anasayfa > Aksiyon - Macera > Belalı Tanık 2 (Hitman’s Wife’s Bodyguard) Sansürsüz Full İndir

Belalı Tanık 2 (Hitman’s Wife’s Bodyguard) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Belalı Tanık 2 (Hitman’s Wife’s Bodyguard)

Filmin Türü: Aksiyon, Komedi, Suç

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 6.1

Filmin Yönetmeni: Patrick Hughes

Filmin Oyuncuları: Frank Grillo, Morgan Freeman, Ryan Reynolds, Salma Hayek, Samuel L. Jackson

Filmin Süresi: 117 Dakika

Belalı Tanık 2 (Hitman’s Wife’s Bodyguard) Fragman İzle

Belalı Tanık 2 (Hitman’s Wife’s Bodyguard) Özet ve Detaylar

“ Salma Hayek kendi göğüsleri hakkında kaç şaka yapabilir?” Sorusunun cevabı. “The Hitman’s Wife’s Bodyguard” adlı bir film şeklinde geldi. Yine de başka birinin onları eklemesi gerekecek. Çok fazla var ve ben matematikçi değilim.

Yine de, bir şekilde Hayek ve ne yazık ki ona verilen alçakgönüllü malzeme, aynı zamanda kötü olan 2017 dost polis filmi “ The Hitman’s Bodyguard ”ın bu istenmeyen, gereksiz devam filminin en iyi kısmı . Geri dönen yardımcı yıldızları Samuel L. Jackson ve Ryan Reynolds sırasıyla yavaş ve dayanılmaz.

Reynolds, ilk filmdeki olaylardan dolayı o kadar travma geçirmiş ki terapiye zorlanan ahmak koruması Michael Bryce’ı canlandırıyor. Acı çeken terapisti, seanslardan “mezun olduğunu” söyleyerek tuhaf adamdan kurtulur ve onu biraz Ar-Ge için Capri adasına gönderir.

Michael Bryce (Ryan Reynolds), oteli saldırıya uğrarken İtalya’da “Sır”ı okuyor.

Michael Bryce (Ryan Reynolds), oteli saldırıya uğrarken İtalya’da “Sır”ı okuyor.

İtalya’ya varır varmaz, otel havuzu silahlı kişiler tarafından (doğal olarak) kuşatılır ve kiralık katilin karısı Sonia Kincaid (Hayek) tarafından kurtarılır. Tetikçi kocası Darius Kincaid’i (Jackson) kendisini tutsak edenlerden kurtarmak için Bryce’ın yardımına ihtiyacı var.

Reynolds’un yüksek perdeli inek boku yıllar içinde genel olarak zayıfladı ve burada onun gıcırtılı sesi bir otoparkta güvercinleri korkutup kaçırmak için daha uygun olurdu. Jackson “s-t” ve “f-k”leri şıngırdatırken o sızlanıp ciyaklıyor ve Hayek duygusal açıklamalar yapmak için yalpalıyor. (Dediğim gibi, o grubun en eğlencelisi).

Böylesine aptalca bir film için, kötü adamların etrafını sarmak çok zor. AB bir nedenden dolayı Yunanistan’a yaptırımlar koydu, bu yüzden zengin bir taşralı ( Antonio Banderas , Suzanne Somers kadar Yunanca görünüyor ve konuşuyor ) Avrupa’nın internet şebekesine arabaları, trenleri, binaları ve daha fazlasını yok edecek bir virüs bulaştırmaya karar verdi. .

Michael Bay’in aşırılıklarıyla karıştırılan ve sonra tamamen unutulacak şekilde sulanan bir Pierce Brosnan James Bond komplosu gibi.

 

Bryce ve Kincaids’in bu kafa karıştıran şemadaki rolü karmaşıktır, Frank Grillo’nun özel ajan karakteri Bobby O’Neill, bütün filmi Londra’dan Boston’a geri gönderilmek için yalvarırken ve İskoç kadın tercümanına şu şekilde atıfta bulunur: “Sean Connery.”

Sonia Kincaid (Salma Hayek), “The Hitman’s Wife’s Bodyguard”da tetikçi Darius Kincaid’in (Samuel L. Jackson) yüksek enerjili karısıdır.

Sonia Kincaid (Salma Hayek), “The Hitman’s Wife’s Bodyguard”da tetikçi Darius Kincaid’in (Samuel L. Jackson) yüksek enerjili karısıdır.

Yine de, daha iyi yapılsaydı, “The Hitman’s Wife’s Bodyguard” ortalama bir ucuz aksiyon-komedi filminiz olurdu. Yönetmen Patrick Hughes ve senaristler Tom O’Connor, Phillip Murphy ve Brandon Murphy’nin sorunu, şakalar ve bahisler arasındaki dengenin çılgınca dengesiz olması, bu yüzden kimseyi pek umursamıyoruz.

Karakterler o kadar tuhaf ki, onların katiller, stratejistler ya da doğru zamanda doğru yerde olan seyirciler olduklarına inanmıyorsunuz. Onlar hakkında hiçbir şey satın almıyorsunuz. Durmadan. Morgan Freeman’ın ekranda kendisinden çok aşağıda bir rolle ortaya çıkmasını bekleyin , Robert De Niro’dan kariyer tavsiyesi aldığını düşünürdünüz .

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Belalı Tanık 2 (Hitman’s Wife’s Bodyguard) Filminden Kareler

Belalı Tanık 2 (Hitman's Wife's Bodyguard) Sansürsüz Full İndir

Belalı Tanık 2 (Hitman's Wife's Bodyguard) Sansürsüz Full İndir

Belalı Tanık 2 (Hitman's Wife's Bodyguard) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.40 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.