Anasayfa > Dram > Beş Vakit Sansürsüz Full İndir

Beş Vakit Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Beş Vakit

Filmin Türü: Dram, Psikolojik

Filmin Yılı: 2006 – Türkiye

IMDB: 7.4

Filmin Yönetmeni: Reha Erdem

Filmin Oyuncuları: Bülent Emin Yarar, Köksal Engür, Sevinç Erbulak, Taner Birsel, Yiğit Özşener

Filmin Süresi: 111 Dakika

Beş Vakit Fragman İzle

Beş Vakit Özet ve Detaylar

Sırtını yüksek kayalıklara dayamış, yüzünü yüce bir denize dönmüş, etekleri zeytinliklerle süslü küçük fakir bir köy. Köyün sakinleri sert bir coğrafyayla başa çıkmak için uğraş veren, sade ve çalışkan insanlardır. Zaman her gün ezan sesiyle beş ayrı vakte bölünür. İnsana özgü bütün olaylar her gün bu beş vakit dilimi içinde yaşanır. Yetişkinler büyüklerinden gördüklerini çocukları üzerinde devam ettirirler. Sevgilerini beceriksizce gösterip, dayağı cennetten çıkma sayarlar. Babalar daima oğullarından birini ötekine üstün tutar. Anneler kızlarına acımasızca buyurur. Çocukluktan gençliğe geçen, 12-13 yaşlarında üç çocuk Ömer, Yakup ve Yıldız bu beş vakitli filmde, köy sakinleri arasında öne çıkar. Beş vakit geçer ve çocuklar bu küçük köyde öfkeyle suçluluk arasında gidip gelerek, ağır ağır büyürler.

Beş Vakit filmi 2006 yılında gösterime giren, Dram ve Psikolojik türde güzel bir film. Beş Vakit filmi hakkında bilgi verecek olursak. Sahile yakın, zaman vakti beş vakit ezan ile belirlenen bir köy. Burada insanlar sevgilerini de, öfkelerini de büyüklerinden gördükleri gibi uygulayan büyükler. Tabii eskiye göre davranıldığı için ezilen, sevgiden yoksun kalan çocuklar. Ömer, Yakup ve Yıldız bu köyde on iki yaşlarında erken büyüyen üç tane çocuk. Bu çocuklar akranlarından farklı olarak, çabuk büyümüşlerdir. Bu çocukların akranlarından farkı ise, şiddet ve nefret ile erken yaşta tanışmış olmuşlardır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Beş Vakit Filminden Kareler

Beş Vakit Sansürsüz Full İndir

Beş Vakit Sansürsüz Full İndir

Beş Vakit Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.14 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.