Anasayfa > Dram > Betonrausch – Rising High Sansürsüz Full İndir

Betonrausch – Rising High Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Betonrausch – Rising High

Filmin Türü: Dram, Komedi

Filmin Yılı: 2020 – Almanya

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Cüneyt Kaya

Filmin Oyuncuları: Anne Schäfer, David Kross, Frederick Lau, Janina Uhse, Jerry Kwarteng

Filmin Süresi: 94 Dakika

Betonrausch – Rising High Fragman İzle

Betonrausch – Rising High Özet ve Detaylar

Betonrausch – Rising High filminde; Viktor’un babası boya badana işleri yapmaktadır. Son zamanlarda işler iyi gitmemektedir. Ayrıca vergi dairesi de birikmiş vergi borçlarını istemektedir. Ekonomik olarak durumları çok kötüdür. Annesi zengin bir adamla babasını aldatmış ve evden gitmiştir. Viktor babasının yanında yoksul bir hayat sürmüştür. Belli bir yaşa geldiğinde kendi ayakları üstünde durmak, ve çalışmak için büyük şehre gider. kendisine ev kiralamak istediğinde, sürekli bir işi olup olmadığını sorarlar. Viktor işi olmadığı için evi kiralayamaz. Viktor gündüz inşaatta çalışır akşam parasını alacağı sırada bir kısmını vermezler. Ona burada karavanda 35 avroya yatabilirsin derler.

Betonrausch – Rising High filminde; Viktor geceyi bir parkta geçirir. Sonraki gün bilgisayarda sahte bir gelir belgesi düzenleyerek ev kiralar. Evi kiraladıktan sonra çalıştığı iş yerine gider ve işçilere gecesi 15 avroya evde kalabilirsiniz der. böylece tuttuğu eve bir sürü adam kiracı olarak almıştır. Viktor böyle on ev tutmuş ve bunlardan yüklüce par kazanmaya başlamıştır. Kiraya tuttuğu evleden birinde kalanlar aşırı gürültü yapınca emlakçı onu arar. Viktor eve geldiğinde gerçekten durumun vahim olduğunu anlar. evdekileri uyarmaya çıktığı sırada polis baskın düzenler. Baskından Gery isminde bir adam onu oradan çıkartır. İkisi beraber vakit geçirirler. Gery kalacak yeri olmayan Viktor’u evine davet eder. Evde yaptıkları konuşmalar sonucunda emlak işine girmeye karar verirler. Açık artırmada satılan evleri alıp daha pahalıya satmak, ilk hedefleridir.

Betonrausch – Rising High filminde; Bunun için açık artırmaya katılacak olanları görevli sayesinde başka bölüme yönlendirirler. Açık artırmaya sadece ikisi katılır. Evleri ucuz şekilde alırlar. Viktor bir tane yüksek fiyattan ev alır. Şimdi bu evi satması gerekmektedir. Gery’in küçüklük arkadaşı ve bankacı bir kadın olan Nicki’den yardım alırlar. Bu sistemle çok kısa sürede zengin olmayı başarmışlardır. Viktor ile Nicki ile evlenir. Annesine aldığı çok pahalı kolyeyi düğünde takması için verir. Viktor vergi ödemelerini yapmadığı için maliye tarafından baskın yer. Borcunu ödemesi için değerli kolyeyi arar. Ancak kolye ortada yoktur. Arkadaşı Gery’den yardım ister. Gery öyle bir borç veremeyeceğini açıklar. Viktor daha büyük bir vurgun yapmayı düşünürken, eşi Nicki onu ihbar eder. Viktor hapse düşer. Kayıp kolyeye ne oldu? Viktor’un sonu ne oldu? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Betonrausch – Rising High filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Betonrausch – Rising High Filminden Kareler

Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndir

Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndir

Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.36 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.