Anasayfa > Dram > Beyaz Kaplan – The White Tiger Sansürsüz Full İndir

Beyaz Kaplan – The White Tiger Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Beyaz Kaplan – The White Tiger

Filmin Türü: Dram, Suç

Filmin Yılı: 2021 – ABD , Hindistan

IMDB: 6.7

Filmin Yönetmeni: Ramin Bahrani

Filmin Oyuncuları: Adarsh Gourav, Mahesh Manjrekar, Priyanka Chopra, Rajkummar Rao, Vijay Maurya

Filmin Süresi: 125 Dakika

Beyaz Kaplan – The White Tiger Fragman İzle

Beyaz Kaplan – The White Tiger Özet ve Detaylar

Balram Halwai (Adarsh Gourav), yoksul bir adamdır, 2021 yapımı başarılı film köylülükten modern Hindistan’a gidip hayallerinin peşinde koşarak başarılı bir girişimciye dönüştüğü destansı ve kara esprili yükselişini anlatıyor. Azimli ve zeki olan genç kahraman, Amerika’dan yeni dönen Ashok (Rajkummar Rao) ve Pinky’nin (Priyanka Chopra-Jonas) şoförü olmak istemektedir. Toplum Balram’ı tek sadece bir hizmetçi olarak eğitmiştir, bu durum da kendisini zengin efendileri için vazgeçilmez kılıyor. Ancak bir ihanet gecesinin ardından, onu tuzağa düşürmek ve kendilerini kurtarmak için yolsuzluğa kapılacaklarını anlar. Her şeyi kaybetmenin eşiğinde olan Balram, ayağa kalkmak ve yeni bir tür usta olmak için hileli ve eşitsiz bir sisteme isyan eder.

Balram, zengin bir geçmişe sahip Hintli bir adam olan Bay Ashok için çalıştığı küçük bir köyde büyüdü. Sonunda Bay Ashok’u öldürdü ve Bangalore’da başarılı oldu, ancak ününün tek sebebi sadece bu cinayet. Laxmangarh, Balram’ın büyüdüğü bir köydür. Balram, Geniş bir aileden gelmekte ve babası bir çekçek şoförüdür. Annesi gençken öldü, bu yüzden hayatındaki en etkili figür, onu başarılı olmaya iten büyükannesidir. Balram, ailesi ona isim verme zahmetine girmediği için, “çocuk” anlamına gelen Munna olarak anılmakta. Bir okul müfettişi ona Beyaz Kaplan takma adını verene kadar başka bir adı yoktu. Balram zeki ve yetenekli olduğunu kanıtladı, ancak babasının ölümü nedeniyle 11 yaşında okulu bırakmak zorunda kaldı. Daha sonra üç yıl boyunca ağabeyiyle bir çay dükkânında çalıştı ve müşterilerin sohbetlerini dinleyerek kendini eğitmeye devam etti. Filmin ilerleyen sahnelerinde de göreceğimiz gibi Balram bir köyden çıkan önemsiz bir insanken nasıl adımlar atarak başarıyı yakaladığını net bir şekilde göreceğiz.

Beyaz Kaplan, Ramin Bahrani tarafından yönetilen 2021 Amerikan drama filmidir, Aravind Adiga’nın 2008 tarihli aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Filmin başrolünde Adarsh Gourav, baş yapımcılığını da üstlenen Rajkummar Rao ve Priyanka Chopra ile birlikte başrolde. Film, 13 Ocak 2021’de sinemalarda ve 22 Ocak 2021’de Netflix’te gösterime girdi. The White Tiger, oyuncu kadrosu tarafından yönetmenliğini, senaryosunu ve performanslarını öven eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Beyaz Kaplan – The White Tiger Filminden Kareler

Beyaz Kaplan - The White Tiger Sansürsüz Full İndir

Beyaz Kaplan - The White Tiger Sansürsüz Full İndir

Beyaz Kaplan - The White Tiger Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.48 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.