Anasayfa > Aksiyon Oyunları > Blade of God Full Oyun İndir

Blade of God Full Oyun İndir

Blade of God Torrent

AÇIKLAMA

Blade of God, Lansman gününde, oyunculardan bir seviyenin patronunun zorluğunun çok zor olduğuna dair bazı geri bildirimler aldık. Aslında, her patronun kendine özgü savaş yeteneği vardır, örneğin: 1-3 Patron, Uçan Balta becerileri kurtarma becerisini kesintiye uğratabilir) zayıflıklarını kavradığınız sürece onları yenebilirsiniz. Savaşta başarısız olursanız , ana şehre dönebilir ve edindiğiniz daha yüksek seviye ekipmanı değiştirebilirsiniz.

Oyunu daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için topluluktaki stratejileri senkronize etmeye devam edeceğiz.

Tüm oyuncuların ilgisini geri ödemek için oyunun başında Tanrı’nın Kutsamasını (Kan Şişesi) hazırladık. Lütfen postayla almayı unutmayın

Herhangi bir sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin: pangusoul@qq.com

Blade of God》, İskandinav mitolojisine dayanan bir 3B sert aksiyon oyunudur. Oyunun ana içeriği canlandırıcı ve heyecan verici bir dövüştür ve çeşitli unsurları ve yetenek geliştirme sistemlerini birleştirmiştir.

Blade of God, Sen, gizemli kanı olan bir savaşçı olan Chaos, ahlaksız tanrının işgaline karşı bir savaşta yalnız kaldıktan sonra yorgunluktan öldü. Ve sonra, koruyucu ruhun yardımıyla, Orta Dünya’ya geri döndünüz, ancak ebeveynlerinizin Krallığın bir darbesine karıştığı söylendi. İntikamın öfkesi ahlaksız tahtı yakmak üzere, ama daha büyük bir komplo derinliklerde hareket etmek üzere …

Blade of God, Kimliği gizemli bir kız olan Esther, birine çok dikkat eder. Nezaketini ve dürüstlüğünü koruyarak, öldürücü zulümleri durdurmaya devam ediyor. Sonunda bir kılıç bıçağıyla sizi delilikten geri almaya kararlıdır. Şu anda, düşmüş tahtın arkasında pusuya yatan kara el de kız tarafından keskin bir şekilde fark edildi …

—— Büyüleyici karakter ——

◆ Kadın karakterin, büyüleyici ve gizemli koruyucu ruhun ve seksi yıldız rahibin özel çekiciliğini sunar.

◆ Kadın karakterlerin iyi niyetini ayrı ayrı geliştirin, olay örgüsüyle işbirliği yapın ve sonun gidişatını etkileyin.
◆ Farklı büyüleyici stilleri göstermek için farklı modaları birleştirin. Giyinmenin seksi eylemi ile ferahlatıcı bir his verin.

—— Savaş sistemi ——

◆ Ahlaksız tanrıların ruhlarını hapsedin, savaş alanına çağırın, her şeyi yok etmek için Demonların gücünü açığa çıkarın.

◆ Axe, Hammer, Scythe, vb. Gibi çeşitli silahları seçebilirsiniz, benzersiz dövüş becerileri sunar.
◆ Komboları ve dövüş becerilerini kullanın, dönüştürün, zıplayın, atlatın ve canavarlarla özgürce savaşın.

—— Katliam Ziyafeti ——

◆ Blade of God, Kılıcın her darbesine, en ilkel savaşma arzusunu açığa çıkaran kan fışkırması eşlik eder.

◆ Çaresiz bir durumla her karşılaştığınızda, dövüş becerilerinin gelişmesiyle en güçlü savaşçı olarak yeniden doğacaksınız.

◆ Çeşitli mükemmel QTE ve yürütme becerileri, kararlılığınızı bir bıçakla yorumlayın, düşmanın vücudunu parçalara ayırın ve düşmanın canını alın.
◆ Hızlı eylemlerle ölümden kaçının, savaşın ritmine ve zamanlamasına hakim olun ve kabus düşmanına ölümcül bir darbe vurun!

—— Sanat tarzı ——

◆ Blade of God, Cehennem, lav, buz tarlaları, mağaralar vb. Gibi çeşitli savaş sahneleri muhteşem İskandinav karanlık tarzı sahnesini yeniden şekillendiriyor.

◆ Zengin mimari gerçek bir büyülü dünya yaratır ve size karanlık bir stille kuzey Avrupa’nın muhteşem manzarasını gösterir.
◆ Hassas aydınlatma, değişken hava koşulları ve büyülü sanatsal tarz birlikte sürükleyici bir sahne deneyimi yaratır.

◆ Blade of God, Bıçakların çarpışmasında en büyük zaferi kazanın, yoksa her şey elinden alınacaktır. Güçlü kötü ruhlar ve dev canavarlar karşısında, zayıf hayat geçip gidiyor.
◆ Farklı şekilleriyle gözlerinizin önünde çoğaltılabilen yaklaşık 100 çeşit canavar ve tanrı vardır. Şiddetli hücum, şok edici güçleriyle yüzleşiyorlar. Cesareti koruyabilir misin?

Blade of God Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Window 7 ve üzeri x64-64 bit işletim sistemi

intel core i3-4160_3.60 GHz’li işlemci

Sistem Bellek 4 GB Ram

Ekran Kartı 1 GB VRAM

Oyunun Boyutu 3.50 GB Depolama


RESİM ve VİDEOLAR

Blade of God Full Oyun İndir

Blade of God Full Oyun İndir

Blade of God Full Oyun İndir

Blade of God Full Oyun İndir


İNDİRME LİNKLERİ:
Blade of God Torrent İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 3.50 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.