Anasayfa > Aksiyon - Macera > Bloodshot: Durdurulamaz Güç Sansürsüz Full İndir

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Bloodshot: Durdurulamaz Güç

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Fantastik, Gerilim

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB5.7

Filmin Yönetmeni: Dave Wilson

Filmin Oyuncuları: Eiza González, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Sam Heughan, Toby Kebbell, Vin Diesel

Filmin Süresi: 109 Dakika

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Fragman İzle

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Özet ve Detaylar

Bloodshot: Durdurulamaz Güç filminde; Ray Garrison, başarılı bir askerdir. Son görevi rehine kurtarma operasyonunu başarı ile yerine getirir. Bu görevden sonra sevgilisi ile güzel bir tatile çıkar. Tatildeyken kimliği belirsiz adamlar tarafından saldırıya uğrar ve yakalanır. Onu yakalayan adamlar, son operasyonda bilgiyi kimden aldığını sorar. O da bilmediğini söyler. Onu konuşturamayacaklarını anladıklarında sevgilisini gözünün önünde öldürürler. Daha sonra onu da öldürürler. Onu nano teknolojileri üstüne çalışan bir bilim adamı yeniden canlandırır.

Bloodshot: Durdurulamaz Güç filminde; Fakat o artık bir insan değildir. Nano teknolojisi ile yaratılmış bir askerdir. Kendisi gibi başka askerlerde vardır. Ray sevgilisini kimlerin öldürdüğünü hatırlamaya başlar. Tam hatırladığında intikamını almaya gider. biraz zor da olsa intikamını alır. Bilim üssünde ki diğer askerler onu geri getirir. Dr. K.T, Ray’e çok yakın davranmaktadır. Ray her intikam almaya gitmeden önce sevgilisini öldüren değişik adamlar görmektedir. K.T ona yapılanları hoş görmemektedir. Bu yüzden Ray’i çeviren adama karşı gelmeye çalışır. Ray son gittiği görevde onun yaratıldığı teknoloji satın almak isteyen bir adamı öldürecektir. Fakat bu adam kodlama konusunda uzman Wolikns’i yanına almıştır. Wolkins yeni yaptığı bir cihaz ile Ray’ı durdurmayı başarır. Ray’ın hafızasını geri getirmeyi başarır. Ray, Dr K.T’nin de yardımı ile onu yaratanlara savaş açar. Ray ve Dr. K.T’nin bu savaşından sonra ne olacak? Bu soruya cevap bulabilmek için, Bloodshot: Durdurulamaz Güç filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler..

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Filminden Kareler

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Sansürsüz 4K İndir

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Sansürsüz 4K İndir

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 4.06 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.