Anasayfa > Dram > Bornova Bornova Sansürsüz Full İndir

Bornova Bornova Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Bornova Bornova

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2009 – Türkiye

IMDB: 7.0

Filmin Yönetmeni: İnan Temelkuran

Filmin Oyuncuları: Damla Sönmez, Erkan Bektaş, Gonca Vuslateri, Öner Erkan, Selen Uçer

Filmin Süresi: 92 Dakika

Bornova Bornova Fragman İzle

Bornova Bornova Özet ve Detaylar

Düşlerimizin çoraklaştığı, bilinçlerin dumura uğradığı, yaşamların tökezlediği bir zaman aralığında geçen Bornova Bornova, gündelik yaşamın boğuculuğu içinde geçen sıradan hayatların çok büyük beklentilere dönüşmesini konu alıyor. “Keşke bize de bir şans tanınsa” diyerek mahalle bakkalının önünde günlerini geçiren Salih ve Hakan abi-kardeş gibidirler. Askerden yeni dönen ve sakatlık yüzünden futbolculuk kariyeri başlamadan bitmiş olan Hakan vasıfsız ve işsizdir. Taksici olmayı bekler. Mahallenin psikopatı Salih Abi’si onu dinleyen ona kendince öğütler veren tek kişidir. İyi ve eğitimli bir aileden gelen Salih mahalledeki her türlü yasadışı işe bulaşır. Çevredeki herkes ondan korkar. Hakan’ın hasta olduğu ama konuşmaya cesaret edemediği liseli Özlem de buna dahildir. Erotik fanteziler yazarak geçimini sağlayan felsefe doktora öğrencisi Murat Salih’in çocukluk arkadaşıdır. Hakan’a, Salih ve Özlem arasında geçen ve erotik fantezi olarak kullandığı bir olayı anlatır. Hakan, hayalkırıklığına uğramış ve kafası karışık olarak anlatılanların tamamını öğrenmek için Özlem’in evine doğru yola çıkar. Özlem ise Hakan’ı görünce ondan korkar. Ancak hiçbir şey anlatıldığı gibi değildir. Olaylar buradan sonra gelişir. 2007 yapımı Made in Europe filmiyle Adana Altın Koza Film Festivali’nde En İyi Yönetmen ve Büyük Jüri Yılmaz Güney ödülünü kazanan İnan Temelkuran’ın son uzun metraj filmi Bornova Bornova’da Öner Erkan, Kadir Çermik, Damla Sönmez ve Erkan Bektaş başrolleri paylaşıyor. 46. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Ulusal Uzun Metraj Film yarışmasında yarışan film; En İyi Film, En İyi Erkek Oyuncu, En İyi Kurgu, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ve SİYAD Ulusal Jüri Ödülü’nün sahibi oldu.

Bornova Bornova filmi, 2009 yılında gösterime giren, Dram türünde güzel bir film. Bornova Bornova filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Sade yaşamların çok büyük beklentiler içine girmesini konu olarak işlemiş. Bir mahallede yaşananları, karakterlerin özelliklerini ve kendi aralarındaki ilişkilerini anlatıyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Bornova Bornova Filminden Kareler

Bornova Bornova Sansürsüz Full İndir

Bornova Bornova Sansürsüz Full İndir

Bornova Bornova Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.46 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.