Anasayfa > Filmler > Çakallarla Dans 5 Sansürsüz Full İndir

Çakallarla Dans 5 Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Çakallarla Dans 5

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2018 – Türkiye

IMDB: 4.1

Filmin Yönetmeni: Murat Şeker

Filmin Oyuncuları: Didem Balçın, İlker Ayrık, Murat Akkoyunlu, Şevket Çoruh, Timur Acar

Filmin Süresi: 102 Dakika

Çakallarla Dans 5 Fragman İzle

Çakallarla Dans 5 Özet ve Detaylar

Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’dan efsanevi komedi serisinin bilinen son filmi Çakallarla Dans 5 sizleri 1 saat 42 dakika için macera, aksiyon ve komediye doyurmayı ve sizlere neşe katmayı taahhüt ediyor. Yönetmeliği yine diğer serinin diğer filmlerinde olduğu gibi İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi menşeli ünlü Türk yapımcı, yönetmen ve senarist Murat Şeker tarafından yapılmış olan Çakallarla Dans 5’in senaryo metni ve kurgusu ise filmin yönetmeliğini üstlenen Murat Şeker ile birlikte Ali Tanrıverdi tarafından kaleme alınmış ve kurgulamıştır. Serinin diğer filmlerinde olan komedi ve kahkaha tufanının devam ettiğini rahatlıkla söyleyebileceğimiz serinin beşinci filmi olan Çakallarla Dans 5’in oyuncu kadrosu da güncelliğini korumakta. Öyle ki, serinin beşinci filmi için oyuncu kadrosu Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hande Katipoğlu, Hande Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Şebnem Dönmez, Naz Çağla Irmak, Uraz Kaygılaroğlu gibi usta ve popüler isimlerden oluşturulmuş ve serinin eski filmlerinin aksine yeni birçok isimde kadroya dahil olmuş.

Efsanevi serinin beşinci filmi olan Çakallarla Dans’ın yapımcılığı yine TAFF Pictures tarafından üstlenilirken, filmin dağıtıcı ise CJ Entertainment Turkey şirketi olmuştur. 8 Kasım 2018 yılında sinemalarda yerini alan Çakallarla Dans 5, kendisinden beklenenin aksine 18 milyon Türk Lirası gibi düşük bir hasılat elde etmiştir. Her ne kadar bu rakam bir sinema filmi için düşük sayılmasa da izleyicide ki yeri bakımından daha fazla hasılat elde edebileceği açık olan efsanevi serinin beşinci filmi Çakallarla Dans 5, uluslarası film ve dizi değerlendirme otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde kullanıcılar tarafından yapılan değerlendirme sonucunda sadece 3.8 puan alabilmiştir.

IMDB üzerinde aldığı düşük puana rağmen kahkaha tufanının devam ettiğini rahatlıkla söyleyebileceğimiz bu komedi filminde kahramanlarımız bu sefer Kayınço Gökhan’ın yıllar önceki bir ilişkisinden doğan bir kızının olduğunu öğrenmesi ile başlayan kahkaha ve eğlence dolu olayların içinde kendilerini bulurlar. Aksiyon, macera ve komedi dolu serinin beşinci filmi olan Çakallarla Dans 5’i muhakkak izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Çakallarla Dans 5 Filminden Kareler

Çakallarla Dans 5 Sansürsüz Full İndir

Çakallarla Dans 5 Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.43 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.