Anasayfa > Aksiyon - Macera > Carter Sansürsüz Full İndir

Carter Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Carter

Filmin Türü: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Korku

Filmin Yılı: 2022 – Güney Kore

IMDB: 5.1

Filmin Yönetmeni: Jeong Byeong-gil

Filmin Oyuncuları: Camilla Belle, Jeong So-ri, Joo Won, Kim Bo-min, Lee Sung-jae

Filmin Süresi: 132 Dakika

Carter Fragman İzle

Carter Özet ve Detaylar

Carter, hem tanıdık hem de çılgınca bir eyleme geçme niyeti için elverişli bir ortamla başlıyor. Tüm dünyaya yayılan bir virüs, enfekte olan kişiyi aşırı şiddetle harekete geçirir. Enfekte olanlar tam olarak zombi olmuyorlar. Ayrıca silah kullanabilecekleri de gösterilmiştir. DMZ virüsünün tedavisi (Kuzey ve Güney Kore sınırları arasındaki bir toprak şeridi olan Kore’nin Askerden Arındırılmış Bölgesi’nden geldiği kabul edildiğinden böyle adlandırılır), tedaviyi tedavi eden Güney Koreli bir doktor olan Dr. Jung tarafından icat edilmiştir. kızı Ha-na. Güney Kore virüssüz hale geldi. Ancak, Kuzey ve Güney arasında benzeri görülmemiş bir bağlantıyla, Dr. Jung’dan Virüsle savaşmalarına yardım etmesi için Kuzey Kore’ye gitmesi istenir.

Ancak, o kaybolur. Tek bağlantı, neredeyse çıplak bir adamın Dr. Jung’u aldığını söylediği ve gösterdiği bir video. Bu adam Carter’dır (Joo Won). CIA ajanlarından oluşan bir ekip, video bağlantısını izleyerek yeri bulur ve Carter’ı yalnız, derin uykuda ve kanlar içinde bulur. Carter uyandığında anılarını hatırlayamıyor, hatta yakın zamanda Dr. Jung’u kaçırmayı ya da videoyu çekmeyi bile. Ancak, kafasının içine yerleştirilen bir çip aracılığıyla kendisine talimat veren bir ses bulur.

Carter’ın kafasındaki kadın sesi kendini Jung-Hee (Jeong So-Ri) olarak tanıtır. Önce ona CIA ajanları çetesinden kaçması için rehberlik eder. Bu, kovalamaca dizileri ve çok sayıda kavga içeren filmin çılgınlığını başlatır. Jung-Hee, Carter’a enfekte bir kızı olduğunu ve hayatta kalması için tek şansının Carter’ın görevi tamamlaması olduğunu söyler. Görev, Ha-Na’yı CIA’in pençelerinden kurtarmaktır.

Carter’ın pek çok, yorucu darbe alışverişinden sonra yaptığı şey. Sonraki görev, Ha-Na’yı Dr. Jung’un panzehiri seri üretmek için çalıştığı Kuzey Kore’ye geri götürmek. İyileşen tek kişi olan Ha-Na, bunu geliştirmenin anahtarıdır. Ancak CIA bu işi kolaylaştırmayacak. Buna Kuzey Kore saflarında bir darbe söylentileri ekleyin. Bir dizi kavga ve uçuştan atlamanın, motosikletlerin peşinden koşmanın ve virüs kaparak kaçmanın ardından; Carter ve Ha-Na, sonunda Jung-Hee tarafından karşılandıkları yere ulaşırlar.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Carter Filminden Kareler

Carter Sansürsüz Full İndir

Carter Sansürsüz Full İndir

Carter Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.57 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.