Anasayfa > Filmler > Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz Full İndir

Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Cehennem Gecesi – Burn

Filmin Türü: Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.6

Filmin Yönetmeni: Mike Gan

Filmin Oyuncuları: James Devoti, Josh Hutcherson, Roberto Figueroa, Suki Waterhouse, Tilda Cobham-Hervey

Filmin Süresi: 88 Dakika

Cehennem Gecesi – Burn Fragman İzle

Cehennem Gecesi – Burn Özet ve Detaylar

Cehennem Gecesi – Burn filminde; Melinda ve Sheila şehir dışında bir benzin istasyonunda çalışmaktadırlar. İki kız çok samimi olmasa da iş arkadaşıdırlar. Melinda içine kapanık az çok psikolojik sorunları olan, bu zamana kadar hiç erkek arkadaş edinmemiştir. Sheila ise Melinda’nın tam tersine dışa dönük erkekler ile arası iyi olan ve erkek arkadaş konusunda sorun yaşamayan bir kızdır. Bir gece benzin istasyonunda nöbetçi iken, Billy marketi soymaya gelir.

Cehennem Gecesi – Burn filminde; Kasada Sheila vardır. Sheila, kasada paranın çok az olduğunu soymaya değmeyeceğini söyler. Billy çelik kasadaki paraları da ister. Sheila çelik kasanın anahtarının onlarda olmadığını söyler. Bu arada içeri Melinda girer. Melinda çelik kasadaki parayı verebileceğini söyler ve çantayı alıp paraları doldurur. Melinda, Billy’e onunla beraber gelmek istediğini söyler. Billy bu teklifi kabul etmez. Tam dışarı çıkacağı sırada, Sheila hakaret eder.

Cehennem Gecesi – Burn filminde; Billy, Sheila’ya ders vermek için onu arka tarafa götürür ve Melinda’ya kapıyı kilitlemesini, arka tarafa gelmemesini söyler. Melinda sıcak kahveyi alıp arka tarafa geçer. Billy’in yüzüne sıcak kahveyi döker. Bu arada silah patlar ve Sheila ölür. Melinda, Billy’i bağlar, Sheila’yı da sarmıştır. Yerleri güzelce temizler. Billy başının ağırdığını söyler. Melinda ona ağrı kesici yerine uyarıcı hap verir. Daha sonrada Billy’e tecavüze kalkışır. Melinda bu olaylardan kurtulmak için kamera sistemini devre dışına bırakmak ister. Ancak bunu başaramaz. O da toptan çözüm bulmak için marketi yakmaya karar verir.

Cehennem Gecesi – Burn filminde; Bu arada genç polis markete gelir ve şüpheli birilerini görüp görmediğini sorar. Melinda görmediğini söyler ve polisi yanlış bir yere yönlendirir. Etrafa benzin dökmeye başlar. Billy bağlarından kurtulmuştur. Melinda çantayı alıp gitmesini söyler. Bu arada Sheila’nın erkek arkadaşı gelir. Billy dışarı çıkıp bu genç adamı öldürür. İçeri girmek için gencin arabasını kullanır. Melinda gitmesini söyler. Billy bütün olanların sorumlusu sensin hiçbir ceza çekmeden olmaz diyerek ona saldırmak ister. Melinda elindeki çakmak ile marketi ateşe verir. Market yangınından kimler kurtulacak. Melinda ve Billy cezalarını çekecekler mi? bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Cehennem Gecesi – Burn filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Cehennem Gecesi – Burn Filminden Kareler

Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz 4K İndir

Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz 4K İndir

Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz 4K İndir

Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.03 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.