Anasayfa > Gerilim > Cesedin Ölümü Sansürsüz Full İndir

Cesedin Ölümü Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Cesedin Ölümü

Filmin Türü: Gerilim, Korku

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB

Filmin Yönetmeni: Cem Uçar

Filmin Oyuncuları: Cemal Hünal, Duygu Şen, Mehmet Mayda, Merve Sevi, Serkan Göksu

Filmin Süresi: 75 Dakika

Cesedin Ölümü Fragman İzle

Cesedin Ölümü Özet ve Detaylar

Cesedin Ölümü filminde; Polis sorgu odasında Morales, polise ifade vermektedir. İfadesinde bir düğün salonunda işlenen cinayetleri en ince ayrıntısına kadar anlatmaktadır. Kendisinin de tanrının yeryüzündeki temsilcisi olduğunu iddia etmektedir. Morales’in ifadesine göre düğün salonunda altı kişi ölmüştür. Betül, Asuman, Canan, Fatih ve Tekin bir düğün salonuna bakmaya gelmişlerdir. Buraya gelmelerinin nedeni ise bir hafta sonra düğünü olacak olan, Asuman ile Fatih’in düğünü için salon bakmaktır. Asuman ile Fatih nişanlı ve bir hafta sonra düğünü olacaktır. Betül ile de Tekin nişanlıdır. Canan, Asuman’ın kız kardeşidir. Betül ile Asuman çocukluk arkadaşıdır. Tekin il de Fatih çocukluk arkadaşıdır.

Cesedin Ölümü filminde; Morales onlar düğün salonundayken, güvenlik görevlisini öldürerek içeri girer. İçerdekilerin şaşkın bakışları altında kendini tanıtır. Kendisinin tanrının yeryüzündeki temsilcisi olarak tanıtır. Ne istediğini sorarlar. O da ona itaat etmelerini söyler. Tekin ona karşı gelmek ister. Ancak Morales, Tekin’i bacağından yaralar. Arkadaşları ona yardım etmesini söyler. Morales onun üç saat ömrünün olduğunu söyler. Betil burayı şimdi terk edeceğini ve polise haber vereceğini söyleyerek gitmeye kalkışır. Bu esnada diğerleri Morales’e saldırır. Fakat Morales hepsini yere sermeyi başarır. Betül’e üç saniye içinde geri dönmezse Tekin’e bir kurşun daha sıkacağını söyler. Üçe kadar sayar ve bir kurşun daha sıkar. Betül mecburen geri döner.

Cesedin Ölümü filminde; Bundan sonra orada olanlar arasında yüzleşmelerini sağlamaya başlar. İlk önce Betül’e Tekin’i kurtarması için, Asuman’ı öldürmesini ister. Betül, Asuman’ı öldüreceğini söyleyerek silahı alır. Betül silah ile Morales’e ateş eder, ama bir etkisi olmaz. Morales, Betül’ün hedefleri hakkında konuşmaya başlar. Tekin ile evlenmeyi düşünmesinin esas nedeninin Fatih’e yakın olmak olduğunu açıklar. Fatih’i onun da sevdiğini, ama Fatih, Asuman’ı seçtiği için, onun yakın arkadaşı Tekin ile birlikte olarak, Fatih’e daha yakın olmak olduğunu açıklar. Canan için ise fatih ile birlikte olduğunu, esas amacının ablasının acı çekmesi sağlamak olduğu, düğün günü Fatih ile yurt dışına kaçacaklarını açıklar. Bu arada araya girmeye çalışan Fatih’i öldürür.

Cesedin Ölümü filminde; Asuman için ise Betül’den intikam almak için Tekin ile birlikte olduğunu açıklar. Birbirine düşen bu kişilerin birbirlerini öldürmesini ister. Sonuçta Canan, Betül’ü öldürür. Asuman’da eline aldığı silah ile Canan’ı öldürür. Asuman yaralı Tekin’i öldüreceği sırada, Tekin bir son hamleyle Asuman’ı öldürür. Bunların hepsini sorgu odasında anlatan Morales’in sözleri doğrultusunda, düğün salonuna giden ekipler hiçbir şey bulamaz. Cinayetler işlendi mi? Morales yaptıklarını mı, yoksa yapacaklarını mı anlattı? Bu soruların cevabını bulabilmek için, Cesedin Ölümü filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Cesedin Ölümü Filminden Kareler

Cesedin Ölümü Sansürsüz 4K İndir

Cesedin Ölümü Sansürsüz 4K İndir

Cesedin Ölümü Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.01 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.