Anasayfa > Biyografi > Çiçero Filmi Sansürsüz Full İndir

Çiçero Filmi Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Çiçero Filmi

Filmin Türü: Biyografi, Suç, Tarih

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 6.6

Filmin Yönetmeni: Serdar Akar

Filmin Oyuncuları: Burcu Biricik, Erdal Beşikçioğlu, Ertan Saban, Gözde Kansu, Levent Ülgen

Filmin Süresi: 120 Dakika

Çiçero Filmi Fragman İzle

Çiçero Filmi Özet ve Detaylar

Yüzyılın casusu olarak bilinen Çiçero kod adlı Elyesa Bazna (Erdal Beşikçioğlu), 2. Dünya Savaşı sırasında İngiliz Büyükelçiliği’nde uşak olarak çalışmaktadır. Büyükelçilik içinden birçok bilgiye rahatça ulaşabilen Bazna, kısa süre sonra para karşılığı Almanlar için casusluk yapmaya başlar ve “Çiçero” kod adını alır. Çiçero savaşın gidişatını değiştirir ancak savaş esnasında yapılan  T4 operasyonu ile engellilere yapılan katliamlara engel olamaz. “Yüzyılın en büyük casusluk hikayesi” olduğu iddiasını taşıyan “Çiçero”, Almanya’nın pek bahsedilmeyen savaş uygulamalarından T4 programına değinerek down sendromlu, engelli vb. çocukların trajik kaderlerini de beyaz perdeye yansıtıyor.

Çiçero Filmi 2019 yılında gösterime giren, Biyografi, Suç ve Tarih türünde güzel bir film. Çiçero Filminin konusu ve içeriği hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Çiçero, 2.Dünya Savaşı’nın seyrini değiştiren, Almanya’nın yenilgiye uğramasında, Çiçero’nun savaştaki etkisi ve savaş sonrası yaşadıklarını konu alıyor.. İlyas Bazna, İngiltere Büyükelçiliği’nde uşak olarak çalışmaktadır. 2.Dünya Savaşı sırasında Almanlara casusluk yapmaya karar verir, kendine de Çiçero ismini vermiştir. İlyas Bazna savaşın seyrini değiştirmesine rağmen, engellilerin gaz odasına gitmesini engelleyememiştir. Film, Çiçero’nun savaş sonrasında da yaşadıklarını işlemiş. Bu güzel filmi evinizde izlemek isterseniz, indirbakalim.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Çiçero Filmi Filminden Kareler

Çiçero Filmi Sansürsüz Full İndir

Çiçero Filmi Sansürsüz Full İndir

Çiçero Filmi Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 996 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.