Anasayfa > Filmler > Çıkış Yok (No Exit) Sansürsüz Full İndir

Çıkış Yok (No Exit) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Çıkış Yok (No Exit)

Filmin Türü: Gerilim, Gizem

Filmin Yılı: 2022 – ABD

IMDB: 6.1

Filmin Yönetmeni: Damien Power

Filmin Oyuncuları: Danny Ramirez, David Rysdahl, Dennis Haysbert, Havana Rose Liu, Mila Harris

Filmin Süresi: 95 Dakika

Çıkış Yok (No Exit) Fragman İzle

Çıkış Yok (No Exit) Özet ve Detaylar

Yönetmen Damien Power’ın gerilim filmi, “No Exit” (Çıkış Yok), bir grup insanın kendilerini bir mola yerinde kapana kısılmış buldukları ve çok katmanlı bir oyunun kanlı ve karlı bir parçası haline gelmesini konu ediyor ve bunu yaparken epey geriyor!

Taylor Adams’ın aynı adlı romanından uyarlanan “No Exit” (Çıkış Yok), gergin ve tatmin edici, beklentileri büyük ölçüde karşılayan ama ne yazık ki son dönemeçte beceriksiz bir çözülme yaşatan bir film. Yine de bir şansı hak ediyor mu, evet. Çünkü film, kusurlarına rağmen daha ilk dakikadan itibaren sizi oyunculuklarıyla sarıyor.

“No Exit” (Çıkış Yok) filminin konusu aslında son derece bilindik bir seyir izliyor. Darby (Havana Rose Liu), bağımlılıkla savaşmak için bir süredir rehabilitasyon merkezinde kalıyor. Bu süreçte annesinin hastanede olduğunu ve beyin anevrizması geçirdiğini bildiren bir telefon alır ve kardeşi Devon ile temasa geçer ama kardeşi kendisine gelmemesi gerektiğini söyler. Ancak Darby hastaneye gitmekte kararlıdır ve bir kar fırtınasında yola koyulur.

Darby hastaneye yetişmeye çalışırken bir mola yerinde zorunlu olarak kar fırtınasının dinmesini beklemek zorunda kalır. Genç kadın, kilitli bir minibüsün içinde, ağzı bağlı bir çocuk keşfeder. Endişeli ve tetikte olan Darby’nin, kime güveneceği hakkında hiçbir fikri olmadığı için içeri dönüp potansiyel suçlunun kim olduğunu bulmaktan başka seçeneği yoktur.

Darby (Havana Rose Liu), Ed (Dennis Haysbert), karısı Sandi (Dale Dickey), Ash (Danny Ramirez) ve Lars (David Rysdahl)… 5 kişi, karlı, gergin ve şüpheli bir gecenin içinde. Ritmin hiç düşmediği filmde beklentileri yıkabilecek bükülmeler var ancak seçenekler sınırlı, sert sahneler yer alıyor ama işe yaramıyor ve gereksiz bir çıkış yaşanıyor. “No Exit” (Çıkış Yok); sade bir gizem içeriyor, iyi oyunculuk sunuyor ve “Bir yabancı için ne kadar ileri gidersiniz?” sorusunu düşündürüp, ittifakların sürekli değiştiği bir atmosfer vadediyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Çıkış Yok (No Exit) Filminden Kareler

Çıkış Yok (No Exit) Sansürsüz Full İndir

Çıkış Yok (No Exit) Sansürsüz Full İndir

Çıkış Yok (No Exit) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.40 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.