Anasayfa > Dram > Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake Sansürsüz Full İndir

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake

Filmin Türü: Dram, Gizem, Korku

Filmin Yılı: 2019

IMDB: 4.5

Filmin Yönetmeni: Zak Hilditch

Filmin Oyuncuları: Arianna Ortiz, Carmen Ejogo, Christian Pedersen, Emma Greenwell, Theo Rossi

Filmin Süresi: 85 Dakika

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake Fragman İzle

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake Özet ve Detaylar

Katrina bekar bir annedir. Kızı Clara ile beraber annesinin yaşadığı şehre doğru yolculuğa çıkarlar. Eğlenceli bir yolculuk yapmaktadırlar. Fakat aksilik ıssız bir yolda arabanın lastiğinin patlaması ile başlar. Katrina arabanın lastiğini değiştirmeye çalışırken, küçük kızı Clara ise ufak otların arasında gezinmektedir. Küçük kız annesinin yanına gelirken, otların arasından çıkan bir çıngıraklı yılan kızı bacağından sokar. Katrina kızının çığlığına koşar ve kızını bir yılan soktuğunu görür. Arabanın lastiği patlak olduğu için, kızını hastaneye götürememektedir. Bulundukları yerde telefonda çekmemektedir.

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake filminde; Tam ümidini kaybettiği bir sırada uzakta bir baraka görür. Kızını bu barakaya götürür. Burada gizemli bir kadın kızını iyi edeceğini, ödemeyi sonra anlaşırız der. Katrina, arabasının lastiğini değiştirir, ve barakaya geri gelir. Kızı yorgun yalnız iyidir. Çıngıraklı yılanın ısırık izi de görünmemektedir. Katrina apar topar kızını kucaklar ve en yakın kasabada ki hastaneye götürür. Hastanede kızını çıngıraklı yılan ısırdı desede, doktorlar kızın sadece yorgun olduğunu, biraz dinlendiğinde kendine geleceğini söylerler. Bu arada Katrina’yı da muayene ederler. Onunda yorgunluk ve stresten böyle hayaller görebileceğini söylerler.

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake filminde; Katrina kızı Clara’nın başında beklerken, içeri bir adam gelir. Bu adam ödemeyi almaya geldiğini söyler. Yalnız ödeme para değildir. Kızına bir ruh verdik, karşılığında sende akşama kadar bize bir ruh vermen gerekiyor der. eğer ödemeyi yapmaz ise kızının ne hale döneceğini de gösterir. Katrina ne yapacağını düşünürken, hastanede yatmakta olan yaşlı ve ölmek üzere olan hastayı öldürmeye karar verir. Katrina odaya girdiğinde, hastanın yakınları da odaya girerler. Bu arada Katrina lavabo bölümüne girer ve oradan geri çıkar. Hasta adam yakınları yanından ayrılmadan ölür. Katrina’ın vakti daralmakta ve işi rast gitmemektedir. Bu arada çeşitli insan görünümünde bazı varlıklar vakti hatırlatmaktadır. Katrina gün batımına kadar bir insan öldürebilecek mi? Kızını kurtarmayı başaracak mı? bu ve daha fazla sorumuza cevap bulabilmek için, sitemizden Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, Hd, 4K kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake Filminden Kareler

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake Sansürsüz İndir

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake Sansürsüz İndir

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.33 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.