Anasayfa > Aksiyon - Macera > Coffee & Kareem Sansürsüz Full İndir

Coffee & Kareem Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Coffee & Kareem

Filmin Türü: Aksiyon, Komedi

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Michael Dowse

Filmin Oyuncuları: Betty Gilpin, Ed Helms, RonReaco Lee, Taraji P. Henson, Terrence Little Gardenhigh

Filmin Süresi: 88 Dakika

Coffee & Kareem Fragman İzle

Coffee & Kareem Özet ve Detaylar

Coffee & Kareem filminde; Coffee eşinden ayrılmış bir polis memurudur. Eşini kaybetmiş olan Nessa ile bir aşk yaşamakta ve ileriye dönük düşünmektedir. Nessa’nın 12 yaşında Kareem isminde okula giden bir çocuğu vardır. Kareem annesinin Coffee ile ilişkisini öğrenince ona karşı plan hazırlığına girişir. Okulda bu planı konuşurken, öğretmen Chu’ya yakalanırlar. Bayan Chu onları sınıfa yollar. Kareem planını harekete geçirir. İlk önce annesine kendisini Coffee’nin almasını söyler. Coffee, Nessa’nın isteği doğrultusunda Kareem’i okuldan almaya gider. Kareem arabaya binerken arkadaşlarının göreceği şekilde zorla bindiriliyormuş havası yaratır. Planın ilk aşaması tamamdır. İkinci aşaması Coffee’yi suçluların olduğu bir semte getirip orada onu güzelce dövdürmektir.

Coffee & Kareem filminde; Arkadaşı Duncan’dan aldığı Johnson’un adresine gelirler. Kareem arkadaşına geldiğini beş dakikaya geleceğini söyleyerek içeri gider. İçeride yakalanıp kaçan uyuşturucu satıcısı Johnson ve adamları vardır. Kareem cep telefonunu video kayıt bölümüne getirir ve cebine koyar. Johnson kirli bir polise işkence etmektedir. Kareem derdini anlatır. annesinin arkadaşı beyaz bir polisi dövdürmek istediğini söyler. Bu arada Johnson’un adamı, bağlı polis memurunu öldürür. Silah sesine Coffee içeri girer. Fakat işler umduğu gibi gitmez. Coffee ve Kareem buradan kaçmayı başarırlar. Ancak haberlerde Coffee, polis memurunu öldürmek ve küçük çocuğa cinsel taciz suçlaması ile aranmaktadır. Büyük bir tuzağın içine düşmüşlerdir. Bu işten kurtulmaları için ikisi beraber hareket etmek zorundadırlar. Coffee ve Kareem bu işten sıyrılabilecek mi? Kirli polisler açığa çıkacak mı? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Coffee & Kareem filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Coffee & Kareem Filminden Kareler

Coffee & Kareem Sansürsüz 4K İndir

Coffee & Kareem Sansürsüz 4K İndir

Coffee & Kareem Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.49 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.