Anasayfa > Full Oyunlar > Computer Tycoon Full Oyun İndir

Computer Tycoon Full Oyun İndir

Computer Tycoon TorrentComputer Tycoon Full Oyun İndir

AÇIKLAMA

Computer Tycoon, Computer Evolution ve 70’lerde kendi şirketinizi kurma konusunda büyük bir strateji ve iş yönetimi hibrydidir. 2034 yılına kadar araştırma yarışına liderlik edin, en iyi donanımı ve işletim sistemini oluşturun, altyapınıza dikkat edin ve hatta pazarlamanızı yönetin. Onları platformlarınızda tanıtmak, küresel pazarı fethetmek ve kelimenin tam anlamıyla ölümsüz hale getirmek için video oyunu taşlar bulun!

Computer Tycoon diğer bina / Tycoon oyunlarından farklıdır çünkü “büyük strateji oyunu” özelliğine sahiptir. Bir dünya haritasını görüntüleyip kaynakları yöneterek “bilgisayar imparatorluğunuzu” kontrol edeceksiniz.

70’lerde maceranıza dünyanın herhangi bir yerinde küçük bir işletme olarak başlayın. Mevcut modern dünyamızın ilk adımları olan donanım ve yazılım icatları hakkında daha fazla bilgi edinin ve gelecekte bizi neyin beklediğinin tadına bakın. Klasik video oyunlarını bulun ve yeni bir kültürün doğmasına yardımcı olun.

Computer Tycoon’da geliştirme sırasında verdiğiniz kararlar gerçekten önemlidir. Teknoloji, yükseltme ve tasarım kombinasyonlarından yararlanın! Ürününüzün daha fazla bilgi işlem kapasitesine ihtiyacı var mı yoksa daha çok özelliklere, düşük fiyata veya prestije mi odaklanmalısınız? Taşınabilir bilgisayarlarda değişiklik yapabilir veya daha kolay kullanımlı İşletim Sistemleri geliştirebilir misiniz? Bu kararların şirketinizin başarısı üzerinde büyük etkisi olacaktır.

Şirketinizi akıllıca bir şekilde birden fazla ülkeye genişletin, daha fazla ofis, fabrika, laboratuvar ve diğer gerekli tesisleri oluşturun. Yoksul ülkeler daha ucuz işgücüne sahiptir, ancak daha zengin ülkeler size daha eğitimli mühendisler verecektir.

En iyi ürüne sahip olmak yeterli değildir. Farklı pazarlama araçlarını kullanarak insanların ihtiyaçlarına dikkat etmeli, hatta “ihtiyaçlarını değiştirmelisiniz”. Geliştirme, üretim, pazarlama ve genişleme arasında bütçenizi iyi dengeleyin.

Hepimiz bir gün öleceğiz … ama Computer Tycoon’da değil! Yeterince hızlı ve sağlıklıysanız, tekel haline gelerek veya teknolojik tekilliğe ulaşarak oyunu kazanabilirsiniz. Sağlıklı? Evet, oyunda ölmek için küçük bir şansınız var, bu yüzden sağlığınızı düzenli olarak kontrol etmelisiniz.

Oyun bir EA alfa durumunda. Hatalar ve eksik / basitleştirilmiş özelliklere sahiptir. Her şey değişebilir. EA ayrıntılarını okuyun! Ayrıca, neyin dahil edilip edilmediğinin (henüz) kısa bir listesi:
Uygulanan özellikler
70’li yıllarda bir bilgisayar üreticisi şirket kurun
Donanım, ev bilgisayarları, kişisel bilgisayarlar, taşınabilir bilgisayarlar ve el bilgisayarları tasarlayın ve oluşturun
Dünya pazarını büyük bir strateji düzeyinde yönetin
En yakın modellerin teknolojisini araştırmak ve çalışmak
Sanayi sitelerinizi dünya çapında genişletin
Temel AI rakipleri
Daha fazla tekrar oynatılabilirlik için algoritmik olarak oluşturulmuş verilerle Dünya Haritası
Henüz uygulanmayan özellikler
Ürünleriniz hakkında yorumlar
Daha gerçekçi nüfus / ekonomi / sınır verileri ile tarihi dünya haritası
Birden fazla endüstriyel tesis ortamı
Daha akıllı AI rakipleri
Rastgele olaylar

Computer Tycoon Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10

İşlemci: Çift Çekirdekli İşlemci

Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6850

Bellek: 4 GB

Disk’te Boş Yer: 3 GB


RESİM ve VİDEOLAR

Computer Tycoon Full Oyun İndir

Computer Tycoon Full Oyun İndir

Computer Tycoon Full Oyun İndir

Computer Tycoon Full Oyun İndir


İNDİRME LİNKLERİ:
Computer TycoonTorrent İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 263 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.