Anasayfa > Aksiyon - Macera > Çukur 3.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Çukur 3.Sezon 13.Bölüm İndir

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2019

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 3.Sezon 13.Bölüm İlk Sahne İzle

Çukur 3.Sezon 13. Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 13. Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 13.Bölüm Özet ve Detaylar

Çukur 3.Sezon 13.Bölüm fragmanları yayınlandı. Çukur 3.Sezon 13.bölümde olacakları yayınlanan fragmanlar ve edindiğimiz izlenimler sonucunda, olacaklar hakkında tahminimizi yapalım. Vartolu ve Medet, Almanya’da görüntü verdiler. Aradıkları adam Ziya’yı Gurbetçilerin gittiği bir kahvede bulacaklar. Benim tahminim Ziya, İdris Koçovalı’yı öldüren kişinin tam adını bilmediğini, ancak Timsah Celil’de bununla ilgili video olduğunu söyleyecek. Vartolu ve Medet’in Almanya’da başları derde girecek. Alman mafyasının bir çocuk kaçırma olayına karışacaklar. Bu olaydan kurtulmaları için gurbetçi bir adam onlara destek olacak. Büyük ihtimal bu adamda onlar beraber Çukur’a dönecek. Vartolu bölüm sonunda veya gelecek bölümde, Çukur’a dönecekler.

Çukur 3.Sezon 13.Bölümde; Kemal’e büyük bir cenaze töreni yapılacak. Bu törenden sonra Yamaç, kaybettiği kardeşinin intikamını almak için harekete geçecek. Bu hareket sonucunda büyük ihtimal, Azer’in kardeşlerinden biri ölecek. Burada devreye Fadik Kurtuluş girecek. Fadik Kurtuluş, Sultan Hanım’la konuşarak iki tarafın barışması gerektiğini, yoksa her iki tarafında çok büyük zararlar göreceğini anlatacak. Bu anlatılanları dinleyen Karaca’nın Azer ile buluşacağını düşünüyorum. Azer’in bu buluşmayı Koçovalılara karşı koz olarak kullanabileceğini düşünüyorum.

Çukur 3.Sezon 13.Bölümde, Afganlı Reşit’i görüyoruz. daha önce Afganlı Reşit’i Çukur 2.Sezondan hatırlıyoruz, çok güçlü bir aşirete sahip olduğunu biliyoruz. Afganlı Reşit, getirdiği haberde Çukur’u yerle bir edecek birinden haber getiriyor. Şimdi diyeceksiniz bu kişi kim? Daha önce Aliço’nun babasını ve kardeşini öldüren ve bütün sülalesini yok etmeye yemin etmiş olan, Ebu Kaysar’dan başkası değil.

Çukur 3.Sezon 13.bölümde; Metin kardeşinin ölümünden sonra depresyona girecek. Yamaç ile Nehir yakınlaşması olacak. Sultan Hanım, Akın Koçovalı’yı mekanında ziyaret edecek. Akın Koçovalı, Kemal’in mevlidine katılacak. Akın Koçovalı çok yakında Çukur’a tam olarak dönecektir.

Çukur 3.Sezon 13.Bölümde; Çukur 3.Sezon yarı finaline kadar, yeni vedalar bekliyorum. İlk veda edecek olan Azer’in kardeşlerinden biri, Timsah Celil’inde çok kısa sürede Çukur dizisine veda edeceğini düşünüyorum. Murtaza’nın sezon sonuna doğru veda edeceğini düşünüyorum. Şenol’un sezon sonu gelmeden, Murtaza tarafından öldürüleceğini düşünüyorum.

Çukur 3.Sezon 13.bölüm yayınlandıktan çok kısa süre sonra, sitemizden indirip sansürsüz olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Çukur 3.Sezon 13.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.35 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.