Anasayfa > Aksiyon - Macera > Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Çukur 3.Sezon 14.Bölüm İndir

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2019

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 3.Sezon 14. Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 14. Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Özet ve Detaylar

Çukur 3.Sezon 14.Bölüm fragmanları yayınlandı. Çukur 3.sezon 14.bölümde olacaklar hakkında kısaca tahminimizi yapalım. Bu bölümde Yamaç’ı kurtaran kişinin kimliği ortaya çıkıyor. Evet Yamaç’ı kurtaran Mahsun, yine Yamaç’ı kurtarırken yaralanıyor ve Yamaç maskesini çıkartarak kimliğini öğreniyor. Mahsun neden Yamaç’ı kurtarıyor diye sorarsanız, Sena’ya ölmeden önce söz vermişti.

Çukur 3.Sezon 14.Bölümde; Koçovalılar ile Azer arasında savaşın tam kızışacağı sırada, Araya Sultan Koçovalı ve onun kullandığı Karaca Koçovalı’yı görüyoruz. Sultan, Fadik ve Akın ile konuştuktan sonra, Yamaç’a karşı tavır alıyor. Bu tavır almasında Akın’ın yalanlarının etkisi çok büyük.

Çukur 3.Sezon 14.Bölümde; Koçovalılar, Azer’in evine baskına gittiklerinde büyük bir şok yaşıyorlar. Kapıyı onlara Karaca açıyor. Selim ve Yamaç büyük bir şok yaşıyorlar. Bunu sorguladıklarında, Sultan Koçovalı, Çukur’u ve Koçovalı ailesini ona teslim edemeyeceğini söyleyerek tavır alıyor.

Çukur 3.Sezon 14.Bölümde; Cumali yaralanmıştı, bu sefer hastaneye gitmek zorunda kalıyor. Hastanede kötü saatler geçirse de, Cumali Çukur dizisine veda etmeyecek. Afganlı Reşit geçen bölüm Çukur dizisine girmişti. Dost olarak bilinen Afganlı Reşit’in ikili oynadığını düşünüyorum. Hatta Yamaç’a tuzak kurduğunu ve Mahsun, Yamaç’ı kurtarmak için tekrar ortaya çıkacak ve yaralanacak.

Çukur 3.Sezon 14.Bölümde; Vartolu bu bölümde Almanya’da olacak. Alman mafyasının çocuk kaçırma işinin üstesinden gelecektir. Ancak çok kolay olmayacağı kesin. Bu arada Sonunda flash belleği alıp görüntüleri izleyeceğini düşünüyorum. İlk başlarda çok şaşırsa da, daha sonra Yamaç ile konuştuktan sonra ona hak vereceğini düşünüyorum.

Çukur 3.Sezon 14.bölümde sürpriz bir gelişme olarak Nehir ile Efsun karşı karşıya gelecekler. Tabii aralarında bir kavga olmayacak. Daha sonraki bölümlerde Nehir ile Yamaç ilişkisi başlayacak. Efsun baştan bu olaya hırçın olarak yaklaşsa da, daha sonra Yamaç ile sevgili hayatı yaşayacaklarını düşünüyorum.

Çukur 3.Sezon 14.bölüm yayınlandıktan kısa süre sitemizden indirip sansürsüz izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Çukur 3.Sezon 14.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.35 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.