Anasayfa > Aksiyon - Macera > Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Çukur 3.Sezon 15.Bölüm İndir

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2019

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 3.Sezon 15. Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 15. Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Özet ve Detaylar

Çukur 3.Sezon 15.bölüm fragmanları yayınlandı. yayınlanan fragmanlar ve edindiğimiz izlenimler doğrultusunda Çukur 3.Sezon 15.bölüm analizimize geçelim. Yamaç ile Mahsun yüzleşmesi olacak. Mahsun, Yamaç’ın kendini af etmesini isteyecek. Yamaç, Mahsun’u af edecektir. Mahsun bundan sonra Koçovalılar’ın yanında güvenilir biri olarak devam edecek. Bu da diziye veda eden Kemal’in yerini doldurma çabası olarak gözüküyor.

Çukur 3.Sezon 15.bölümde; Vartolu, Almanya serüveninin sonuna geldi diyebiliriz. Çocuğu almak isteyenlere vermeyeceğini söylüyor. Bu olay sonunda Almanya’nın en büyük çetesinin liderinin çocuğunu korumanın bedeli olarak, o çeteden büyük bir yardım alacaktır. Bu sayede flash belleğe ulaşacak ve görüntüleri izleyecektir. Vartolu Yamaç karşılaşması bu bölümde olacağını sanmıyorum gelecek bölüme sarkacaktır. Saadet, Yamaç ile konuştuktan sonra boşanmaktan vaz geçecektir.

Çukur 3.Sezon 15.bölümde; Akın Koçovalı, Sultan sayesinde eve dönüyor. Bildiğiniz gibi Akın babaannesine yalan konuşarak onu kandırmıştı. Büyük ihtimal Sultan, Akın’ın gerçek yüzünü birkaç bölüm sonra görecektir. Azer ile Karaca aaşkı bu bölümde su yüzüne çıkmaya başlamasını bekliyorum. Karaca esasında savaşı durdurmak için değil, Azer’i sevdiğinden korumak için oraya gitti. bunu sadece kendisine söylese de ileri de ortaya çıkacaktır.

Çukur 3.Sezon 15.bölümde; Yamaç, Azer’in yanında duranlara bir seçenek sunmuştu; ‘’ ya bizimlesiniz, Ya da yoksunuz’’ diyerek yapacaklarını anlatmıştı. İlk toplantıda ona kafa tutan iki adamı kendi yöntemleri ile yok etmişti. İkinci toplantıda itiraz eden yok gibi görünüyordu. Ancak arkasından çalışan bir veya iki adamı da yok edecektir. Yamaç’ın asıl hedefi Efsun’un paraları, çünkü para olmaz ise Azer köşeye sıkışacaktır. Yamaç, Aliço’nun yardımları ile Efsun’un altınlarına ulaşıyor. Bu altınlara ulaşması sonucunda, Efsun zor durumda kalıyor. Yamaç’ı uyarıyor, beni de kendini de yok edersin. Burada diziye Çağatay (Nejat İşler) giriyor. Çağatay Çukur dizisine Koçovalılar’ın karşısına güçlü bir düşman olarak çıkacak. Sezon sonuna kadar dizide kalacağını düşünüyorum. Sezon sonunda da gelecek sezona hazırlık olarak Ebu Kaysar’ın girmesini bekliyorum.

Çukur 3.Sezon 15.bölümde; Cumali Koçovalı hastanede yatmaktaydı. Polis onu almaya geldiğinde bulamayacaktır. Büyük ihtimal Yamaç onu daha önce hastaneden çıkartmış olacak. Akın, Yılmaz ile beraber hainliklerine aile içerisinden devam edecektir. Bu arada diziye yakın zamanda Timsah Celil ve yücel veda edecek. Çukur 3.Sezon 15.bölüm yayınlandıktan kısa süre sonra sitemizden indirip, sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Çukur 3.Sezon 15.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.05 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.