Anasayfa > Aksiyon - Macera > Çukur 3.Sezon 16.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 16.Bölüm Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Çukur 3.Sezon 16.Bölüm İndir

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2019

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 3.Sezon 16. Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 16. Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 16.Bölüm Özet ve Detaylar

Çukur 3.sezon 16.bölüm fragmanları yayınlandı. Yayınlanan bu fragmanlar ve edindiğimiz bilgiler doğrultusunda, Çukur 3.sezon 16.bölümde olacaklar hakkında kısaca tahminlerimizi yapalım. Çağatay, Yamaç’a kendi himayesine girmesine söyler. Yamaç bu isteği ret eder. Mahsun, Yamaç’ı Çağatay konusunda uyarır. Onun bu zamana kadar karşılaştığı bütün düşmanlardan, çok daha güçlü olduğunu söyler. Yamaç her şeye rağmen Çağatay’ın kendisine gösteri gibi yaptığı patlamaların daha büyüğünü yapmak istediğini söyler. Mahsun’dan Çağatay’ın bir mekanını patlatmak için yardım ister. Yamaç bu mekanı patlatır. Böylece Çağatay’a karşı büyük bir savaş başlatmış olur. Bu savaş sonunda Çukur’da kartlar yeniden karılacaktır. Dost ve düşmanlar yeniden belirlenecektir. Eski düşmanlar dost olacaktır.

Çukur 3.sezon 16.bölümde; Vartolu, Almanya’dan görüntüleri alıp dönecek. İlk başta görüntüleri izlemeyecek. Fakat daha sonra bu görüntüleri izleyecek. Görüntüleri izledikten sonra büyük bir tepki gösterecek. Yamaç ile Vartolu arasında bir yüzleşme olacaktır. Ancak bu yüzleşme bu bölümde olmayacaktır. Benim beklentim, Vartolu ilk başlarda Yamaç’a tavırlı davransa da daha sonra ona destek olacaktır.

Çukur 3.sezon 16.bölümde; Cumali, Karaca’nın Azer’in yanına gittiğini öğreniyor. Bu olaya büyük bir tepki gösteriyor. Cumali, Karaca’yı Azer’in yanından almaya gidiyor. Azer ile Cumali karı karşıya geliyor. Bu karşılaşmada bir çatışma olmasını Karaca önlüyor. Ancak bu olay Karaca’ya pahalıya patlayacak. Çünkü bu olaydan sonra Koçovalı erkekleri Karaca’yı defterlerinden silecektir. Karaca’nın bu zor durumunda, Azer ona destek olmaya çalışacaktır. Bu da Azer- Karaca aşkının da alevlenmesine neden olacaktır. Çukur 3.sezon 16.bölüm yayınlandıktan kısa süre sonra, sitemizden indirip, izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Çukur 3.Sezon 16.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 16.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 16.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 16.Bölüm Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.05 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.