Anasayfa > Aksiyon - Macera > Çukur 3.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Çukur 3.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Çukur 3.Sezon 5.Bölüm İndir

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2019

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 3.Sezon 5.Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 5. Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 5.Bölüm Özet ve Detaylar

Çukur 3.Sezon 5.Bölüm fragmanları yayınlandı. Çukur 3.Sezon 5.bölüm analizine geçmeden önce, Çukur 3.Sezon 4.Bölümde olanları kısaca hatırlayalım. Yamaç kimliğini öğrenemediğimiz biri tarafından kurtarılıp Cumali’nin kapısına bırakılmıştı. Cumali eski bir doktor tanıdıkları sayesinde Yamaç’ın iyi olmasını sağladı. Efsun, Yamaç öldürüldü denilince çok üzüldü. Bu olay Azer Kurtuluş’un gözünden kaçmadı. Yamaç hapishanedeki Koçovalıları tek tek ziyaret etti. Bu arada Vartolu, Yamaç’a olaylarla baş edebilmesi için kısa süreliğine Vartolu gibi olmasını önerdi. İçerdeki Çukur ileri gelenleri Selim hariç saldırıya uğradı. Bu saldırıyı Azer düzenledi, ancak Akın’ın da haberi vardı. Vartolu kendisine saldıranları zekası ile yenmeyi başardı. Ancak içeride ona yardım eden Çukur elemanı ağır yaralandı. Bu olay Vartolu’nun daha da asabi ve kontrolsüz olmasına neden olabilir. En son final sahnesinde Yamaç Çukur’a geri döndü. Hatta babasının tezgahında satış yapmaya başladı.

Çukur 3.Sezon 5.Bölümde olacaklar hakkında yorumlarımızı fragmanlar eşliğinde yapalım. Yamaç, Çukur’u Akın’dan teslim alıyor. Artık savunma değil hücum dönemi olduğunu ve Çukur’un sadece Çukur’da değil bütün İstanbul’da olması gerektiğini söylüyor. Bu arada Sultan Hanım, Akın’a Çukur’un başına Yamaç’ın geçmesi gerektiğini söylüyor. Akın hainliklerine bir yenisini daha ekliyor. Bu sefer Cumali amcasını polislere ihbar ediyor. Ve kaçmaması için teras kapısını arkadan tutuyor. Fakat Cumali, Damla’nın da yardımı ile kaçmayı başarıyor. Böylelikle evli olan Damla ile Cumali arasında yeni bir aşkta filizlenmiş oluyor. Cumali, Yıldız’ın evlendiğini duymuştu, bu yüzden artık arada bir engel kalmamış oluyor. Cumali’nin yakın zamanda polisler tarafından yakalanacağını sanmıyorum. Çünkü yakalanırsa bir daha dışarı kaçması imkansız gibi bir şey. İntikamlarını almaya devam edecek.

Çukur 3.Sezon 5.Bölümde, Efsun Çukur işareti olan arabalar tarafından saldırıya uğruyor. Bu saldırıyı Çukur’dakilerin yapması imkansız. O zaman kim yaptı derseniz, akla gelen ilk kişi Efsun’un babaannesi oluyor. Çünkü Efsun, Çukur’a saldırmada isteksiz davranıyor. Azer’in başı bu bölümde yabancı mafya ile bayağı dertte. Bu arada dizide çoktan beri görünmeyen Şenol’u göreceğiz. Şenol, Yamaç’ın yanında güvenilir bir adam olarak ilerleyen zamanlarda çok işine yarayacak. Akın, Çukur’u teslim etmemek için bir sürü hain planlar tasarlamaya devam edecek. Bu arada Cumali’nin intikam aldığı adamlar, Yamaçtan Cumali’yi istiyorlar. Yamaç büyük bir planla Cumali diye Şenol’u götürüyor ve Cumali’yi isteyenlere büyük bir ders veriyorlar.

Çukur 3.Sezon 5.bölüm yayınlandıktan sonra, en kısa sürede sitemizde indirme linkine yüklenecektir.

Çukur 3.Sezon 5.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Çukur 3.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Çukur 3.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.47 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.