Anasayfa > Aksiyon - Macera > Çukur 4.Sezon Sansürsüz Full İndir

Çukur 4.Sezon Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Çukur 4.Sezon İndir

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2020

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil, İrem Sak, Mustafa Avkıran, Barış Ardunç

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 4.Sezon 1.Fragman İzle

Çukur 4.Sezon 2.Fragman İzle

Çukur 4.Sezon 3.Fragman İzle

Çukur 4.Sezon Özet ve Detaylar

Çukur 4.Sezon fragmanları yayınlandı. Çukur 4.Sezonda bol aksiyon olacağa benziyor. Çukur 3.sezon ağır ilerleyen konular ve aksiyonun azlığından dolayı izleyici kitlesinde kayıplar yaşamıştı. Çukur 4.Sezona hazırlanan ekip Çukur 3.sezondaki ağır ilerleyen gündem ve aksiyonun az olmasından ders çıkarmış gibi görünüyor. Yayınlanan fragmanlar ve edindiğimiz bilgiler doğrultusunda, Çukur 4.sezonda yaşanacaklar hakkında tahminlerimizi yapalım. Bu sezon Azer üç dört bölüm içinde diziye veda edecek. Ayrıca birkaç tane önemli karakterinde veda etmesi bekleniyor. Çukur 3.Sezonda çok fazla yaşanan aşk sahnelerinden sıkılan izleyiciyi rahatlatmak için Nehir ve Efsun’dan birisi veda edecek. Ayrıca Çukur dizisine Cengiz Erdenet ve kızı girecek. Arık Böke babasına kendisini ispatlamak için çok ilginç hareketler yapacak.  Yamaç’ın babasını öldürdüğünü bütün Çukur öğrenecek. En büyük tepkiyi Cumali verecek, ve Yamaç’ı yaralayacak. Çukur 4.Sezon’da Vartolu daha fazla ön planda olacak. Çukur 4.sezon aynı kanalda Pazartesi akşamları izleyicisi ile buluşacak. Çukur 4.Sezon bölümleri yayınlandıktan kısa süre sonra sitemizden indirip sansürsüz olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Çukur 4.Sezon çok yakın zamanda izleyicisi ile buluşacak. Çukur 4.Sezon yayınlanmaya başladıktan sonra ilk bölümden itibaren sitemizden indirip izleyebilirsiniz.

Çukur 4.Sezondan Kareler

Çukur 4.Sezon Sansürsüz İndir

Çukur 4.Sezon Sansürsüz İndir

Çukur 4.Sezon Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 3.52 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.